Home / Цікаво знати / У зв’язку з настанням сухої вітряної погоди збільшилась кількість пожеж

У зв’язку з настанням сухої вітряної погоди збільшилась кількість пожеж

Шановні громадяни! У зв’язку з настанням сухої вітряної погоди збільшилась кількість пожеж в екосистемі. Тому Сокальський районний відділ Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області звертається до мешканців Сокальського району бути обережними з вогнем, не зловживати правилами пожежної безпеки. Адже це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах, торфополях у не відведених для цього місцях, пам’ятайте, що навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі.

Так, 10 березня  в с. Низи виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 500 кв. м, причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, побічні збитки становлять 19400 грн.

13 березня в с. Сілець горіла суха трава на відкритій території на площі 500 кв. м, причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, побічні збитки від неї становлять 35800 гривень.

14 березня в с. Тяглів виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 гектари, причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, збитки встановлюються.

Прицівники Сокальського районного відділу Головного управління Держтехногенбезпеки у Львівській області здійснюють об’їзд території Сокальського району та виявляють осіб, які допустили спалювання сухої трави. На цих осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення (троє чоловік).

Мешканцям району, керівникам сільськогосподарських підприємств та сільських рад потрібно вжити заходів для недопущення спалювання сухої трави на полях. Усвідомте, що продукти горіння великих площ по суші забруднюють навколишнє середовище, а вогонь може перекинутись на лісові масиви чи торфовища, житлові масиви.

Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно, з порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи уваги на їх безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо.

Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!

У випадку виявлення пожеж необхідно негайно вжити заходів для приборкання стихії та повідомити про це підрозділи пожежнорятувальної служби за телефоном 101.

Юрій ТУЗЯК, начальник Сокальського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області,•майор служби цивільного захисту.

Олег БОРИС, інспектор Сокальського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Львівській області,•ст. лейтенант служби ЦЗ.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

купити мазду 3 бу в Україні

Задумуєшся над своїм майбутнім – купуй автомобілі з пробігом!

Кожен хто мріє про свій власний ...