Home / Цікаво знати / В якому районі Львова найдешевша оренда житла?

В якому районі Львова найдешевша оренда житла?

В якому районі Львова найдешевша оренда житла

Перше, що приходить на думку, де б недорого зняти квартиру у Львові, – тільки не центр. Саме в історичній частині міста найвищі ціни на винайм помешкань на тривалий термін і подобово. Оренда дешевого житла – це переважно пропозиції у віддалених від центру районах Львова, в чому можна переконатися, проаналізувавши ціни й розташування нерухомості в пошуковій системі ЛУН.ua.

За якою ціною і де можна орендувати квартиру у Львові

Мінімальна вартість, яку пропонують за житло економ-класу у Львові, – від 2 200 грн. Враховуючи високі ціни на комунальні послуги й неможливість багатьох самостійно оплачувати окреме помешкання, активно розвивається такий бюджетний варіант оренди, як винайм кімнати. Він передбачає проживання в квартирі з власником чи іншими орендарями. За кімнату господарі зазвичай просять від 700 до 1800 грн. залежно від кількості проживаючих осіб.

Ціновий діапазон місячної оренди 1-кімнатної квартири класу «економ» становить:

  • Шевченківський і Франківський райони – 2200-2500 грн.;
  • Личаківський – 2400-3000 грн.;
  • Залізничний і Сихівський райони – 2800-3000 грн.;
  • Галицький район – 3000-4500 грн.

Найбільший попит мають квартири вартістю до 3000 грн./міс. І не дивно, враховуючи, що не у всіх львів’ян високі зарплати. Варто не забувати, що багато власників, публікуючи оголошення, не вказують у ньому, кому доведеться сплачувати комунальні послуги – орендодавцю чи орендарю. Спокусившись привабливою вартістю, для когось потім стане неприємним сюрпризом додаткова сума у вигляді повної «комуналки».

Двокімнатна квартира у Львові обійдеться орендарю приблизно в таку суму:

  • Личаківський – 2700-4300 грн.;
  • Шевченківський і Франківський райони – 3000-4500 грн.;
  • Залізничний – 3500-4500 грн.;
  • Сихівський – 4000-4500 грн.;
  • Галицький район – близько 4500 грн.

Найбільше охочих спостерігається на 2-кімнатні квартири вартістю до 3 500 грн./міс.

Трикімнатні квартири мають невеликий попит у орендарів. Зазвичай їм віддають перевагу сім’ї з кількома дітьми, молоді люди й студенти, які вирішили суспільними зусиллями винаймати помешкання, щоб здешевити вартість оренди. Найдешевше зняти 3-кімнатну квартиру можна в Личаківському, Франківському й Шевченківському районах. У цих округах вартість найму приблизно однакова – 4000-4500 грн. за місяць.

Знайти бюджетні помешкання в різних районах Львова допоможе пошукова система ЛУН.ua, яка щоденно збирає інформацію про оренду житла з різних ресурсів нерухомості. Фільтр за ціною дозволить побачити найдешевші пропозиції з усіх доступних в системі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

купити мазду 3 бу в Україні

Задумуєшся над своїм майбутнім – купуй автомобілі з пробігом!

Кожен хто мріє про свій власний ...