Home / Цікаво знати / Ваше здоровя – в ваших руках!

Ваше здоровя – в ваших руках!

 З 8 по 22 жовтня 2012 р. в усіх закладах Сокальської ЦРЛ проводиться щорічна акція "Дні з профілактики та раннього виявлення патології шийки матки та молочної залози". Гінекологи, лікарі сімейної медицини, акушерки в рамках цієї програми проводять забір цитологічного матеріалу для подальшого обстеження під мікроскопом та пальпаторне обстеження молочних залоз.

 
В Україні помітна тенденція зростання захворювання на рак шийки матки. Щорічно в Україні помирає до 2,5 тисяч хворих на рак шийки матки, з них близько 700 – жінки репродуктивного (дітородного) віку. Вчасна діагностика та лікування передракових станів є актуальними для профілактики і зниження частоти захворювання на рак шийки матки.
 
Звертаю увагу на фактори ризику з виникнення передракових станів шийки матки: ранній початок статевого життя, велика кількість сексуальних партнерів, наявність захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, генітальний герпес та ін.), паління, порушення гормонального статусу, безпліддя. 
 
Прошу жінок Сокальщини підтримати цю акцію і відвідати гінеколога. Бережіть своє здоров’я, не займайтесь самолікуванням, а у разі виникнення болів внизу живота, кровомазання, дискомфорту, негайно звертайтесь до гінекологів Сокальської ЦРЛ, вони Вам завжди допоможуть. Будьте здорові!
 
Оксана СИДОР, онкогінеколог Сокальської ЦРЛ.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

ТОП-5 квартир в новобудовах Одеси за крок від моря

Одеса … Це прекрасне місто на ...