Home / Цікаво знати / Великомостівська міська рада – призер обласного конкурсу

Великомостівська міська рада – призер обласного конкурсу

З метою поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля, Львівська обласна рада започаткувала конкурс "Екологічно чистий населений пункт". Конкурс проводився за чотирма категоріями населених пунктів. З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти.

Зважаючи на екологічні проблеми у нашому місті та на брак коштів на їх вирішення, цьогоріч Великомостівська міська рада, очолювана Ярославом Ройком, за підтримки обласного депутата Олександри Небожук та дирекції й учителів біології Великомостівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" взяли участь у цьому конкурсі. Було подано заявку на розгляд комісії на тему: "Впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів". У заявці викладена вся робота, яка проводиться учнями та вчителями Великомостівського НВК та ЖКГ міста щодо покращення екологічного стану.

Під час чергової сесії обласної ради голова Львівської облради
Петро Колодій нагородив переможців цього конкурсу та вручив дипломи. У другій категорії "Міста районного значення" Великомостівська міська рада посіла друге місце. А інформацію про роботу НВК в еколого-натуралістичному напрямі розвитку можна прочитати на сайті Львівської обласної ради
(Львів ТБ).

Ольга МАЛИЦЬКА,
вчитель основ здоров'я Великомостівського НВК.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Клініка для всієї родини – «Сімейний Доктор»

Для того щоб сім’я завжди була ...