Home / Цікаво знати / ВИГІДНО З ВИГОДОЮ

ВИГІДНО З ВИГОДОЮ

Починаючи з 1948 року, Національна асоціація кредитних спілок США ініціювала святкування Дня кредитних спілок у третій четвер жовтня. І кожного року День кредитних спілок має своє гасло. Наприклад, у 1948му було "Зараз час побудувати кращий світ за допомогою кредитних спілок", у 1970  "Інвестуємо в людяність", у 1980 "Люди допомагають людям зробити життя кращим", 1990  "Кредитні спілки: створення глобального бачення", у 2000 "Приєднуйтеся до нас! Маємо 100 млн. членів кредитних спілок в усьому світі!", в минулому році  "Твої гроші, твій вибір, твоя кредитна спілка".

Кредитну спілку "Вигода", яка працює у Сокалі вже 2,5 року, вибрали понад 400 осіб. Ми видали 350 кредитів на 2,5 млн. грн., залучили депозитів більш, аніж на 200,0 тис. грн.

Найбільш популярні кредити – споживчі, підприємницькі та енергозбереження, за останнім відшкодовується частина відсотків з бюджету Львівської облдержадміністрації. Приємним є те, що до нас люди звертаються за другимтретім кредитом, отже, є довіра. Деякі позичальники мають знижки на отримання кредиту.

Тішимось і з того, що нещодавно від Сокальської філії кредитної спілки "Вигода" відкрито два представництва у Радехові і Жовкві.
Ми вдячні усім нашим клієнтам, котрі мають до нас довіру і разом з тим отримують вигоду від нашої співпраці. Бажаємо всім здоров"я, сімейного щастя, злагоди і добробуту в оселях.

Жанна ЖУРАВІНСЬКА,
кредитний інспектор.
       

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Обслуговування IT-інфраструктури – рішення для Вас

Як грамотно організувати обслуговування IT-інфраструктури компанії ...