Home / Цікаво знати / У Львові порахують безпритульних собак

У Львові порахують безпритульних собак

З 18 червня і впродовж 5 днів у місті підраховуватимуть безпритульних собак. Робитимуть це за спеціальною міжнародною методикою і з метою їх подальшої стерилізації. Про це повідомив директор ЛКП «ЛЕВ» Олег Мацех, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«З метою гуманного контролю за чисельністю безпритульних собак, нам потрібно запустити масштабну програму стерилізації. А для цього початково необхідно знати точну кількість таких собак у місті. Відтак, завтра ми розпочинаємо повторний перерахунок, адже перший вважаємо необ’єктивним – за 2 дні було нараховано лише 300 собак. Новий підрахунок проводитимемо за всіма правилами, згідно з методикою, розробленою європейськими організаціями, і визнаною в світі найточнішою», – зазначив Олег Мацех.

Для проведення перерахунку, місто умовно поділили на сектори, в кожному з яких працюватиме не лише волонтер ЛКП, а й представник ЖЕКу: за словами керівника ЛКП, ЖЕКи як ніхто знають місця найбільшого скупчення таких собак в межах відповідної території.

Кожен волонтер працюватиме 2 години на день за гнучким графіком. Роботу волонтерів координуватиме представник міжнародного фонду Naturewatch Foundation.

Однак наразі допомогти зголосилось лише 40 волонтерів – проект же потребує 53, додає Олег Мацех.

Сьогодні о 18.30 в приміщенні міськради (каб. 116) відбудеться зустріч із волонтерами, де проведуть інструктаж та роздадуть завдання учасникам проекту. Охочі долучитись до підрахунку також можуть долучитись до зустрічі

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Простий вибір інтернет-магазину відеореєстраторів

Купівля якісного відеореєстратора є надзвичайно важливе ...