Home / Цікаво знати / У Львові порахують безпритульних собак

У Львові порахують безпритульних собак

З 18 червня і впродовж 5 днів у місті підраховуватимуть безпритульних собак. Робитимуть це за спеціальною міжнародною методикою і з метою їх подальшої стерилізації. Про це повідомив директор ЛКП «ЛЕВ» Олег Мацех, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«З метою гуманного контролю за чисельністю безпритульних собак, нам потрібно запустити масштабну програму стерилізації. А для цього початково необхідно знати точну кількість таких собак у місті. Відтак, завтра ми розпочинаємо повторний перерахунок, адже перший вважаємо необ’єктивним – за 2 дні було нараховано лише 300 собак. Новий підрахунок проводитимемо за всіма правилами, згідно з методикою, розробленою європейськими організаціями, і визнаною в світі найточнішою», – зазначив Олег Мацех.

Для проведення перерахунку, місто умовно поділили на сектори, в кожному з яких працюватиме не лише волонтер ЛКП, а й представник ЖЕКу: за словами керівника ЛКП, ЖЕКи як ніхто знають місця найбільшого скупчення таких собак в межах відповідної території.

Кожен волонтер працюватиме 2 години на день за гнучким графіком. Роботу волонтерів координуватиме представник міжнародного фонду Naturewatch Foundation.

Однак наразі допомогти зголосилось лише 40 волонтерів – проект же потребує 53, додає Олег Мацех.

Сьогодні о 18.30 в приміщенні міськради (каб. 116) відбудеться зустріч із волонтерами, де проведуть інструктаж та роздадуть завдання учасникам проекту. Охочі долучитись до підрахунку також можуть долучитись до зустрічі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...