Home / Цікаво знати / Час до війська

Час до війська

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році» від 31. Х. 2011 р. №1009/2011 з 2 квітня по 31 травня 2012 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

На призовну дільницю Сокальсько-Червоноградського ОРВК повинні з’явитися юнаки 1994 р. н., яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також тим, що народилися у 19931987 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу через різні обставини. Вони повинні прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Ті, хто не отримав особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до СокальськоЧервоноградського об’єднаного районного військового комісаріату 10 квітня 2012 р. та мати при собі документи, які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і які постійно або тимчасово перебувають на території Сокальського району, м. Червоноград, м. Соснівка та смт. Гірник, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в т. ч. навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення їх своєчасного прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

У відповідності до директиви начальника Генерального штабу ЗСУ від 5.01.2012 р. №ДГШ1 «Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2012 році», виносити на розгляд призовної комісії вищого рівня клопотання щодо надання відстрочок від призову на строкову військову службу призовникам, які не мають базової загальної середньої освіти, мають низькі моральноділові якості, перебувають на обліку в органах міністерства внутрішніх справ за антигромадську поведінку, зловживання алкоголем чи вживання наркотичних речовин, яким під час призову встановлено захворювання за двома і більше статтями, визначеними у додатку до розпорядження начальника Головного управління особового складу Генерального штабу ЗСУ від 8 січня 2009 р. №15/321/ К.

Микола ЛИСАК,
військовий комісар СокальськоЧервоноградського об’єднаного районного військового комісаріату.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сучасне устаткування, що було у вжитку: підберемо правильно

При купівлі «беушки» слід звернути увагу, ...