Home / Цікаво знати / Вибираємо боксерські рукавиці

Вибираємо боксерські рукавиці

Детальний керівництво для тих, хто збирається придбати боксерські рукавички. Тут ви знайдете опис відмінностей між різними видами рукавичок і їх застосуванням, а також поради з придбання.

Виробники пропонують величезну кількість різних типів рукавичок і при цьому стверджують, що саме їх продукція – найкраща. Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви навчитеся розбиратися у всіх аспектах найважливішої частини боксерської екіпіровки.

Справжні бренди проти підробок і низькоякісних товарів.

Не всі боксерські рукавички зроблені професіоналами за традиційними технологіями. Як показує практика, гірші рукавички продаються у великих ритейлерських мережах гіпрмаретков. Також не варто довіряти «місцевим» спортивних магазинах, що пропонують світові бренди за низькими цінами. Найгірші рукавички, які вам можуть попастися – це Everlast, які виглядають як справжні. Навіть не думайте купувати їх – ви можете пошкодити руку вже на найближчій тренуванні.

Дорогі рукавички проти дешевих.

Те, що ви платите більше, що не робить рукавички краще. Проте правило «я не такий багатий, щоб купувати дешеві речі» діє і тут. Рукавички за тисячу рублів будуть напевно гірше, ніж рукавички за 3 тисячі з того ж магазину. Налаштуйте себе на те, що вам доведеться заплатити від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за тренувальні рукавички і від трьох до шести – за рукавички для виступів.

Різні типи рукавичок.

Снарядні рукавички – вони виглядають більш легкими і тонкими. Найбільш дорогі виглядають як звичайні рукавички. Вони не супроводжують «набиванні» кулака по час роботи по мішку і при виступі, особливо при використанні більш легких професійних рукавичок, ви можете пошкодити руку.
Інший важливий момент – це те, що багато снарядні рукавички настільки жорсткі, що не приймають форму кулака. Це досить незручно і травмоопасно при роботі на мішку з жорсткою набиванням.

Тренувальні рукавички – універсальні рукавички для вирішення будь-яких завдань. Деякі з них дуже тонкі для спарингів.

Рукавички для спарингів: рукавички для повсякденних завдань. Ми вкрай рекомендуємо купити саме цей тип рукавичок в першу чергу. Вони зроблені з використанням додаткової набивання, щоб уникнути травму руки і не травмувати вашого суперника. Ви можете використовувати їх практично для будь-якої мети. Зверніть увагу, що рукавички для спаррінов повинні важити як мінімум 14 унцій, особливо якщо ви важите 70-80 кг.

Професійні або бойові рукавички – професійні рукавички менше і компактніше, що забезпечує більшу шкоду опонентові. Не рекомендується використовувати їх для будь-яких цілей, крім реальних змагань.

Чи має значення колір рукавичок? Звичайно! Незважаючи на те, що червоний – традиційний колір, він менш бачимо людському оку, ніж інші кольори. Є й інша, більш жорстока причина. На червоному кольорі не видно кров, а в бою дуже важливо знати, якщо у вашого опонента відкрилася кровотеча. Ми рекомендуємо синій, чорний і білі кольори.

Липучка або шнурівка.

Якщо ви хочете, щоб рукавички ідеально фіксувалися на вашому зап'ясті – вам треба придбати рукавички на шнурівці. Для багатьох боксерів це принцип, а для багатьох – просто традиція. Їх мінус в тому, що ви не зможете самі зашнурувати свої рукавички. Більшість боксерів використовують рукавички на липучках, як найбільш зручні. Які використовувати – вирішувати вам, але ми рекомендуємо починати з рукавичок на липучках, тим більше вони рекомендовані для аматорських змагань AIBA і повсюдно використовуються в Росії.

Вага рукавичок:

Вага рукавичок багато в чому залежить від вашої ваги. Однак, в аматорському боксі використовуються рукавички 10-12 унцій. Вага професійних рукавичок менше: 8-10 унцій. Чим більше вага рукавичок, тим менше травмонебезпеку для руки і опонента. Тому в багатьох країнах заборонено використовувати для спарингів і тренувань рукавичок вагою менше 14 унцій.

Наш огляд найбільш відомих боксерських брендів, які вам може запропонувати інтернет магазин "http://mmastyle.com.ua/" на сайті http://mmastyle.com.ua в розділі Боксерські рукавиці :

Everlast – один з найбільш популярних брендів, синонім боксерської екіпіровки. На жаль, багато в чому – це рекламне перебільшення, компанія не може похвалитися доступними цінами. Екіпірування Everlast набуває справжню якість, коли ви купуєте товари з топової професійної лінійки. В реальності, за справжню якість Everlast доведеться викласти від трьох тисяч рублів. Крім того, ринок переповнений підробками Everlast. При покупці важливо переконатися, що це не китайська, пакистанська або індійська копія.

Reyes (Cleto Reyes) – їх рукавички розроблені спеціально для панчерів і для нанесення максимального шкоди опоненту. Важливо пам'ятати, що рукавички Reyes призначені для боїв і тільки. Їх не можна використовувати для спаррінгів і тренувань. Ударна міць досягається за рахунок зменшення набивання, що збільшує травмонебезпеку рук. Дуже важливо при використанні таких рукавичок правильно забинтувати кулак. Однак, якщо вам дістануться справжні Мексиканські Reyes, можете бути впевнені, що вони будуть найвищої якості. На жаль, в мережі дуже багато магазинів, що продають підробку цього бренду.

Ringside і Rivals – схожі за якістю товарів і ціною бренди. Вони пропонують дуже якісні товари за трохи завищеними цінами. Чудова якість і довговічність. Невелика кількість підробок.

Grant – чудову якість і довговічність. Використовуються в основному для професійних боїв, але є також лінійка рукавичок для спарингів і тренувань.

Adidas – бренд асоціюється в основному з аматорським боксом. Це один з найуспішніших в боксі брендів, які не спеціалізуються в боксі. Їхні товари трохи переоцінені на ринку за рахунок активної реклами і популярні в основному серед любителів.

Lonsdale – бренд, який бере початок від прародителя боксерських рукавичок. На нашу думку він пропонує оптимальне співвідношення ціни / якості. Рукавички Lonsdale по-англійськи довговічні. Lonsdale розробляє і використовує у виробництві власні технології, засновані на багаторічному виробництві боксерської екіпіровки, але на відміну від інших брендів ці технології застосовуються в усіх цінових діапазонах продукції. В результаті навіть в найдешевших синтетичних рукавичках використовуються новітні розробки, що гарантують захист рук. Не варто також забувати, що підробок боксерської екіпіровки Lonsdale на даний момент практично не існує.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Консультація міністра юстиції по сімейному праву

Плачу аліменти справно вже 2 роки, ...