Home / Цікаво знати / Обираємо махрове покривало

Обираємо махрове покривало

Покривала – найважливіший елемент декору спальні. Вони не тільки суто практичні, оскільки дозволяють накрити спальне місце, але і несуть важливу декоративну складову, будучи одним з аксесуарів в мебльованій кімнаті.

Покривало зазвичай підбирають виходячи з тих квітів, в яких виконана обробка приміщення, або навпаки – контрастного кольору для розстановки колірних акцентів. Однак у наш утилітарний час хочеться, щоб навіть рядове покривало не було виключно декоративним елементом, а використовувалося для зігрівання. У такому випадку оптимальним варіантом є махрові покривала – простирадла, які одночасно несуть в собі дві функції – декоративну, оскільки використовуються для накривання ліжка, і утилітарну, т.к. вони чудово гріють і можуть виступати в якості пледа і літнього варіанту ковдри.

Махрові простирадла Hanibaba – це, безсумнівно, висока якість при помірній ціні на вироби. Вся продукція даної торгової марки виконана з натурального матеріалу – особливих бамбукових волокон. Перевагою такого волокна є його легкість, натуральність і підвищена зносостійкість.

У рамках нашого магазину представлений широкий асортимент покривал і махрових простирадл. Марка Hanibaba – один з лідерів, продукція якого користується особливим попитом. Турецький виробник представляє дві найбільш популярні моделі простирадлом – покривал. Перша – велюрова простирадло, прикрашена химерним орнаментом, здатним прикрасити і надати затишок будь-якій кімнаті. Таке простирадло дуже виграшно виглядає в якості покривала, володіючи при цьому всіма якостями прекрасного пледа – теплотою і легкістю. Простирадло упакована в подарункову коробку з демонстраційним віконцем, через яке можна оцінити її красу без розкриття упаковки, що є прекрасним варіантом в якості подарунка на весілля або день народження.

Всі простирадла – покривала представлені на двох найбільш поширених розмірах: 200 * 220 і 160 * 220, що дозволяє підібрати оптимальний варіант залежно від розмірів вашого спального місця.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...