Home / Цікаво знати / Вибираємо матрац для дитячого ліжка

Вибираємо матрац для дитячого ліжка

Матрац для ліжка повинен забезпечувати природне положення хребта сплячого людини, повністю знявши з нього навантаження. Це сприяє повноцінному відпочинку, що дозволяє повністю відновитися після активного дня. Однак зробити правильний вибір не так просто, оскільки виробниками пропонується кілька конструкцій, кожна з яких має свої особливості, що впливають на функціональність виробу. Особливо варто бути уважним при виборі продукції для дітей. При покупці матраца варто врахувати ряд факторів, серед яких:

Тип матраца.
Його призначення.
Розміри.
Рівень жорсткості.
Вид наповнювача.
Граничне навантаження.
Вартість виробу.

Матрац для немовляти

Виріб для немовляти має бути середньої або граничної жорсткості. У випадку з пружинним варіантом, відразу варто відмовитися від виробів з залежними блоками Bonnel, віддавши перевагу незалежних систем Pocket, здатним забезпечити кращу підтримку.

Що стосується виробів без пружин, то тут краще вибрати модель з наповнювачем з натурального латексу, що володіє високою екологічністю, необхідною жорсткістю і здатністю швидко відновлювати первинну форму.

Чи не меншими достоїнствами володіє кокосова койра, забезпечує хорошу підтримку та вентиляцію, відмінно вбирає вологу. Цими ж властивостями наділений і кінський волос, однак він здатний викликати алергію.

Великою популярністю користуються недорогі моделі з ватином і поролоном, але у них відсутня ортопедичні здатності.

Матрац для малюка потрібно підбирати строго за розмірами решітки ліжечка, щоб уникнути його скручування або згинання. Стандартними можна назвати розміри 70 на 140 сантиметрів і 60 на 120 сантиметрів, при висоті 7-8 сантиметрів.

При виборі матраца для немовляти варто придивитися до виробів, обробленим засобами, що протистоять мікробів, вологи, пилу, а також мають антиалергенну просочення. Обов’язково потрібно придбати наматрацник, здатний захистити від пошкоджень і забруднень.
Матрац для підлітка

Як і у випадку з продукцією для немовлят, пружинні вироби для підлітків рекомендується купувати з незалежними спіралями, типу Pocket. А моделі без пружин повинні мати гіпоалергенний наповнювач.

Чи не менше уваги варто приділити і жорсткості виробу. Для підлітків зі стандартним вагою слід купувати матраци середньої жорсткості. Дітям з надмірною вагою рекомендуються моделі більш жорсткі.

Можна купити підліткові моделі довжиною до 180 сантиметрів і шириною від 80 до 90 сантиметрів. Висота може бути від 10 до 15 сантиметрів.

Недорого придбати матраци для дітвори будь-якого віку завжди є можливість в інтернет магазині Файні меблі. Скориставшись каталогом, розміщеним на сайті fayni-mebli.com, покупку можна зробити швидко і навіть не покидаючи свій будинок. Тут пропонується продукція виключно високої якості від найкращих виробників.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Топографо-геодезичні роботи від професіоналів

Виникають проблеми з топографо-геодезичними роботами, а ...