Home / Цікаво знати / Як купити квартиру в новобудові без обману?

Як купити квартиру в новобудові без обману?

Купівля квартири подія, яка для багатьох буває тільки раз в житті. Дізнайтеся способи шахрайства і як з ними боротися. Захистіть себе від крадіжки заощаджень.

Як купити квартиру в новобудові без обману? Дешеві квартири цей той же сир в мишоловці. Для людей, які вперше в житті вирішили вкласти гроші у власне житло, це питання наріжним. Давайте поговоримо про це, щоб ви мали уявлення, з якими труднощами доведеться зіткнутися. Житловий комплекс Agam пропонує своїм клієнтам зручні та комфортабельні квартири під Києвом. На сайті компанії http://agam.kiev.ua/kvartiry/ ви можете самостійно обрати собі житло, зконтактуватися з консультантом та переглянути майбутні проекти. Компанія пропонує своїм клієнтам крім житлової нерухомості і комерційну по доступних цінах. Є можливість придбати нерухомість в кредит.

Загальна інформація про покупку квартир в новобудовах

Квартири продаються на етапі будівництва будинку і після його здачі в експлуатацію. Чим раніше ви підпишіть договір на покупку житла, тим дешевше воно вам обійдеться. Найменше грошей піде в той момент, коли будівництво знаходиться ще в стадії котловану. Дешевше, воно, звичайно, краще. Але і ризики при покупці недобудованого житла високі. Адже на якомусь етапі будівництво може перейти в розряд довгобуду.

Квартири в споруджуваних будинках продають забудовники інвестори (або співінвестори), муніципальна влада і агентства нерухомості. Вибір того чи іншого продавця обіцяє покупцеві певну вигоду. Звернувшись в агентство, ви заощадите масу сил і нервів на оформленні документів; забудовник може запропонувати покупцеві житло економ-класу в певних районах міста; а муніципальна влада забезпечать мінімальні ризики, пов’язані з купівлею квартири.

Договір на покупку житла оформляється в офісі продавця через одну з таких схем:

  • Участь в пайовому будівництві;
  • Пайовий внесок;
  • Інвестиційний внесок;

Купуючи готову квартиру в новобудові, не забудьте переконатися в тому, що будинок зданий в експлуатацію. Тільки після отримання відповідних документів можете ставити підпис на акті приймання-передачі житла. Оформлення права власності наступний етап покупки квартири. Ви можете зайнятися паперами самостійно або оформити право власності за допомогою організації, з якою був підписаний договір про покупку. Другий варіант відніме менше часу, але обійдеться дорожче.

Вдалих вам придбань!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...