Home / Цікаво знати / Як недорого замовити якісний диван з трансформацією

Як недорого замовити якісний диван з трансформацією

Коли необхідно вибрати тахту, часто доводиться враховувати питання компактності і функціональності. Відмінним варіантом в даній ситуації будуть дивани-розкладачки. Вони компактні і при цьому виглядають досить витончено.

Якщо мова йде про диванах, що володіють виграшними технічними характеристиками, то гарною альтернативою буде «Французька розкладачка». Меблевий експерт – магазин mebelok, надає великий асортимент даної моделі і гарантує якість в експлуатації.

Головні переваги магазину

На сайті магазина зручно подивитися весь перелік товарів і вибрати потрібну модель:

  • Каталог продукції дивує своєю різноманітністю і не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця.
  • Компетентні фахівці завжди готові прийти на допомогу і зробити вибір простим.
  • Надання безоплатної і якісної консультації.
  • Гарантія якості і ціни виробника.
  • Ціна і фото обов’язково супроводжують кожну одиницю товару, що значно полегшує пошук. Тому, є можливість самому порівняти цікавлять варіанти або звернутися за допомогою до консультантів магазину.

Ціни на «Французьку розкладачку», переважно, невисокі. Це малобюджетний варіант дивана. Вартість збільшується за рахунок оббивного матеріалу. В даному випадку, також є можливість знайти і купити моделі всіляких переваг, під будь-який інтер’єр.
особливості конструкції

Трансформація механізму говорить сама за себе (прямуючи з назви «розкладачка») і ховається під сидіння. Має дуже компактні розміри в складеному вигляді. Розкладається в три етапи:

  • Розсується вперед, зазвичай на півтора метра, іноді трохи більше.
  • Знімається верхня частина для сидіння (подушки, пуфи).
  • Спальне місце кріпиться на металеві опори, складається з трьох секцій і має поверхню у вигляді матраца (бувають різної товщини).

Щоб розкласти механізм, необхідно потягнути на себе крайню секцію сидіння.

Глибина ящика, куди ховається конструкція, має глибину до 70см, але не призначена для зберігання білизни. Деякі екземпляри мають обмеження по навантаженню, в залежності від модифікації. При необхідності ремонту, немає прив’язки до конкретного виробника, що значно подовжує термін служби.

Демонстрована модель зарекомендувала себе, як кращий варіант гостьового спального місця. Також успішно використовується в якості звичайного або офісного дивана.

Сучасні варіації бувають, як прямі, так і кутові.

Експерти магазину з відповідальністю підходять до запитів кожного клієнта, допомагають вибрати відповідну модифікацію і оформити покупку недорого, враховуючи, яка розпродаж актуальна на даний момент.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...