Home / Цікаво знати / Як правильно оздоровитися

Як правильно оздоровитися

Основним завданням діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є матеріальне забезпечення застрахованих осіб, які тимчасово втратили працездатність, надання їм різних видів соціальних допомог та послуг, а також забезпечення оздоровчих заходів (оплата путівок на санаторнокурортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей).

Для забезпечення ефективності роботи дирекції налагоджена тісна співпраця з комісіями із соціального страхування, які утворюються на кожному підприємстві, організації і установі незалежно від форми власності. Саме комісії соціального страхування забезпечують оздоровлення застрахованих осіб та членів їх сімей, ведуть облік осіб, які потребують санаторного лікування.

При проведенні перевірок рішень комісій страхувальників щодо правомірності видачі санаторнокурортних путівок відповідно до профілю лікування необхідно керуватися пунктом 4.1 Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторнокурортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. №12, а саме: рішення про виділення путівки застрахованій особі приймає комісія (уповноважений) на підставі особистої заяви та довідки для одержання путівки ( форма № 070/о, затверджена наказом Міністерства охорони здоров"я України від 27.12.1999 р. № 302).

Зазначений діагноз у пункті 5 Довідки для одержання путівки на санаторнокурортне лікування форми 070/о, з приводу якого хворий (а) направляється в санаторій, повинен відповідати профілю лікування, визначеному у санаторнокурортній путівці.

Таким чином, комісіям (уповноваженому) із соціального страхування страхувальників стосовно видачі санаторнокурортних путівок необхідно керуватися виключно зазначеним Порядком, щоб уникнути питання щодо неправомірності видачі санаторнокурортних путівок стосовно профільності лікування.

Оксана ГУЗІЧ,
директор Сокальської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

А здесь вы можете прочитать все свежие новости Беларуси .

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...