Home / Цікаво знати / Як вибрати житло для оренди у Львові?
оренда житла у Львові

Як вибрати житло для оренди у Львові?

Як вибрати житло для оренди у Львові

Орендувати квартиру у Львові на тривалий термін прагне численна кількість людей. Це і місцеві жителі, які ще не в змозі придбати власне житло, і студенти, і молоді сім’ї, які вирішили переїхати в це місто для життя і роботи. Як вибрати найвдаліший варіант нерухомості?

Поради щодо вибору помешкання для оренди у Львові

Винайняти житло у Львові<можна за різною ціною – в цьому легко переконатися, проглянувши пропозиції від орендарів у пошуковій системі ЛУН.ua. Вартість часто залежить від району розташування помешкання. Львів – старовинне місто, в якому центральну частину займають польські й австрійські будинки. Квартири в них мають високі стелі, товсті стіни й пічне опалення, з яким більшість приїжджих ніколи не стикалося. Не так давно таке опалення обходилося дешево. Зараз же через високу вартість газу за нього доведеться платити чималу суму – це також варто враховувати, вибираючи подібне житло. Підбираючи квартиру в центральній частині міста, можна стикнутися і з такими старими будівлями, в яких всередині немає санвузлів. Він може бути розташований за межами квартири. Є багато й тих, хто не прагне оселитися саме в центрі: комусь до душі атмосфера спальних районів, інші ж підбирають житло поближче до роботи, а вона необов’язково повинна бути саме в історичному районі міста. Львів’яни самостійно визначили найкращі для життя райони:

  • перше місце зайняв Сихівський округ. Його виділили через чистоту повітря, доступність магазинів, наявність інфраструктури для дітей і високу якість роботи комунальних служб;
  • на другому місці опинився Франківський район. Містяни вважають, що округ має найчистіші й найбезпечніші вулиці й відповідальних працівників ЖКГ;
  • третє місце дісталося Залізничному району. Він хоч і має налагоджене транспортне сполучення, багато магазинів і відносно чисті вулиці, поступається іншим округам рівнем безпеки.

Ця трійка львівських районів буде найкращим вибором для тривалого проживання й оренди нерухомості. Хоча прагнучи заощадити, знайдуться й ті, які виберуть менші зручні, але відносно недорогі Личаківський, Шевченківський і Галицький райони.

Де шукати оголошення від орендодавців

Плануючи орендувати житло у Львові, варто пам’ятати, що більшість власників квартир беруть з орендарів при заселенні плату за перший і останній місяці проживання. За помешкання від ріелтора доведеться сплатити ще й комісійні. Якщо бюджет обмежений, краще шукати нерухомість самостійно. Наприклад, за допомогою пошуковика ЛУН.ua.

Ще 5-7 років тому охочі винайняти квартиру розклеювали оголошення на стовпах і під’їздах, розпитували людей біля будинків про можливу здачу житла. Тепер же більшість шукає помешкання через інтернет. Сайтів з оголошеннями створено безліч: якщо немає бажання переглядати їх усі, можна скористатися агрегатором ЛУН.ua, який збирає усі пропозиції орендодавців на одному ресурсі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...