Home / Цікаво знати / Як знайти і порівняти якість послуг клінік Києва
пошук клініки в Києві

Як знайти і порівняти якість послуг клінік Києва

Тепер жителі Києва та сусідніх областей зможуть отримати якісну лікарську консультацію та діагностику недалеко від будинку, так як сайт Doc.ua пропонує для пацієнтів якісний пошук лікарів по Києву і Україні.

«Сьогодні для людей дуже важлива якість медичних послуг і економія часу. Ми розуміємо, наскільки важливо для киян не їхати через все місто, особливо з дітьми, а піти в сучасну поліклініку біля будинку і отримати дійсно професійну консультацію. Це наш перший проект поліклініки біля будинку. Але ми будемо працювати над тим, щоб розширювати мережу таких поліклінік », – говорить Кривенко Тетяна, лікар алерголог в Клініці Амедіа.

У поліклініці дорослі зможуть отримати консультації таких лікарів: гінеколога, проктолога, уролога, терапевта, невролога, гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога. Працювати також дитячі лікарі: педіатр (для немовлят і після 1 року), щомісячний патронаж дітей до першого року життя, гінеколог.

Кияни зможуть скористатися послугами терапевта і педіатра на дому. У поліклініці працюватиме також лабораторія і кабінет УЗД.

Пошукова система Doc – найбільший приватний пошукові центр на території України, який протягом декількох років займає лідируючі позиції в медичній галузі з пошуку лікарів і клінік.

У центрі можна знайти повну діагностику, онкоскринінгу, виконати також пошук по всіх необхідних обстежень для визначення причин наявної хвороби.

Звертати увагу рекомендуємо на клініки, де найпотужнішою є діагностична база, посилена сучасним обладнанням та інноваційними медичними технологіями – МРТ, КТ, рентген, мамографія, УЗД, ендоскопія.

Крім діагностичного відділення якісний медичний центр повинен включати: поліклініку для дорослих і дітей, лабораторію, малоінвазивної хірургії. Використовуйте пошук лікарів в Києві на сайті і при укладання договору з клінікою зверніть увагу на те, які основні напрямки в медцентрі. Лцчше вибирати центри, де є діагностика кардіологічних, онкологічних, судинних, гінекологічних, пульмонологічних і гастроентерологічних захворювань.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

купити мазду 3 бу в Україні

Задумуєшся над своїм майбутнім – купуй автомобілі з пробігом!

Кожен хто мріє про свій власний ...