Home / Цікаво знати / Усім чоловікам після 45 років потрібно хоча б раз на рік перевірятися в уролога

Усім чоловікам після 45 років потрібно хоча б раз на рік перевірятися в уролога

Після 50 років проблеми з простатою — передміхуровою залозою — виникають у кожного третього чоловіка. З віком змінюється гормональний фон. Тканини навколо сечовивідного каналу ущільнюються і розростаються.

Головна небезпека аденоми простати в тому, що вона з часом призводить до небезпечних ускладнень: інфекції сечових шляхів (простатити), каменеутворення в нирках і ниркова недостатність.

Симптоми:

– Слабкий струм сечі при сечовипусканні

– Почуття, що сечовий міхур повністю не спорожнений

– Труднощі початку сечовипускання

– Часті позиви до туалету і особливо вночі

– Переривчастий струм сечі при сечовипусканні

Симптоми аденоми і симптоми раку простати практично нічим не відрізняються. Відрізнити доброякісну пухлину простати (аденому) від злоякісної зможе тільки лікар на основі аналізів і огляду. Усім чоловікам після 45 років потрібно хоча б раз на рік перевірятися в уролога. Якщо доброякісні лікувати одразу, то можна обмежитися ліками й дієтою. Але самі настої трав, ванночки чи народні рецепти нічого не дадуть. Згаєте час і буде важче позбутися проблеми.

Операцію призначають, якщо чоловік не може помочитися. І не допомагає навіть встановлення катетера — трубки для витоку сечі. Також — коли є запалення або ниркова недостатність. Операцію роблять через прокол, у тяжких випадках розрізають сечовий міхур.

Для профілактики пухлини чоловіки мають хоча б кілька разів на тиждень їсти морепродукти, свіжі овочі, гарбузове насіння, волоські горіхи. Корисні корінь селери й петрушки. При запаленні призначають курс антибіотиків.

Джерело: “Країна Здоров’я”

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...