Home / Цікаво знати / За допомогою лляної олії можна позбутися зайвих кілограм

За допомогою лляної олії можна позбутися зайвих кілограм

Схуднення уві сні — це не казка! Про таке заявляють дієтологи. На думку фахівців, завдяки вживанню лляної олії на голодний шлунок і перед сном можна позбутися зайвої ваги, пише “Добрий Лікар”.

Усі складові лляної олії допомагають позбутися жиру. Лляна олія працює на два фронти — не дає жиру відкладатися і сприяє прискоренню розщеплення жирів, які надійшли за день.Також ця олія нормалізує обмін речовин, усі процеси травлення, знижує рівень холестерину в крові, допомагає уникнути інфаркту та інсульту.

Щоб позбутися зайвої ваги уві сні, дієтологи рекомендують випивати по 1 столовій ложці лляної олії на голодний шлунок за 20 хвилин до сніданку або перед нічним сном.

А от кава, виявляється, чудово покращує периферійний кровообіг. Кардіологи провели експеримент за участю добровольців. З’ясувалося, що кава сприяє кровотоку в судинах пальців — саме там судини є одними з найдрібніших в організмі людини. Слід випивати одну чашку кави на день, щоб посилити кровообіг у дрібних судинах на 30%. Результат помітний уже через 75 хвилин. Учені зазначають,
що кава незначно підвищує тиск, а кофеїн також зміцнює внутрішню оболонку судин.

Притім кава не змінювала рівень серцебиття у добровольців. Науковці припускають, що кофеїн допомагає краще розкритися судинам, знімаючи в них запалення. Дослідники сподіваються знайти способи застосування кави для боротьби з хворобами судин у майбутньому.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Турка мідна Троянди кохання

Свіжа кава в турці – що може бути краще: як підібрати джезву для домашнього користування

Традиційний і найпоширеніший посуд для приготування ...