Home / Цікаво знати / Запрошуємо до співпраці місцеві ради та організації

Запрошуємо до співпраці місцеві ради та організації

Погані дороги, старе приміщення дитячого садочка, відсутність вуличного освітлення – мізерність фінансових ресурсів органів місцевого самоврядування та нестабільність їхніх дохідних джерел не дає можливості вирішити найболючіші життєві проблеми людей в соціальноекономічній сфері, освіті, охороні здоров”я, комунальному господарстві…

На жаль, бюджетних ресурсів на вирішення усіх проблем не вистачає, відповідно громада разом із місцевою владою повинна стати активним учасником місцевого розвитку, шукати інші джерела залучення коштів для того, щоб спільно вирішувати свої проблеми.

Одним із можливих джерел залучення коштів є участь у конкурсах транскордонних проектів на отримання грантів, які спрямовані на вирішення проблем сільських громад.

На початку травня стартуватиме європейський конкурс Польща – Україна – Білорусь, у рамках якого можна буде отримати фінансування для розвитку сільських громад.

Для того, щоб попробувати свої сили у цьому конкурсі сільським громадам потрібно подати перелік проблем, які є у конкретній громаді та пропозиції щодо їх вирішення у Сокальську Агенцію до 14 березня ц. р. Тел. для довідок: 73766.

Для зацікавлених громад, організацій Сокальська Агенція спільно із ГО «Європейський діалог» проведе консультації по підготовці необхідних документів та заповненню аплікаційної форми протягом березня-квітня 2011 р.

Ганна КОСТЮК, директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, депутат Львівської обласної ради.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Як правильно вибрати якісну косметику?

Проблема нерівного тону шкіри досить актуальна ...