Home / Цікаво знати / Змагання модельних кораблів в Тернополі – як це було

Змагання модельних кораблів в Тернополі – як це було

Протягом двох днів на території парку в Тернополі проводилися змагання з судномоделювання. Учасниками були 35 вихованців з 9 команд позашкільних установ області.

Цього року змагання проводилися в п’яти класах моделей: до шістдесяти сантиметрів, копії військових, цивільних кораблів і напівкопіі. Також два класи радіокерованих моделей: швидкісні і напівкопч. Учні змогли зробити свої моделі вручну і купити на сайті Дарунок. Вибрати і доглянути готові моделі кораблів на сайті ви можете самостійно. Перед покупкою рекомендуємо звернеться до консультанта магазину.

– Головною умовою участі є те, що кожен учасник повинен принести самостійно зроблену модель. Її школяр робить протягом року під керівництвом тренера. Вихованці гуртків з нетерпінням чекають змагань і готуються до участі. Саме таким чином вони можуть випробувати свої моделі в дії, порівняти свої човни з роботами інших учасників змагань, позмагатися у спритності запуску судів, – каже Наталя Попович.

Організатор змагань, завідувач спортивно-технічного відділу Валерій Посвятовській розповідає, що моделі, зроблені або куплені юними техніками складні, їх можна готувати півроку, рік, а може і більше. Заняття, на яких керівник вчить вихованців конструювати досить специфічні кораблі вимагають багато уваги і зацікавленості. Але це того варте.

– Навіть защеміло всередині. У дитинстві також конструював. Перша моя вітрильна модель-яхта “Мрія”, яку зробив разом з батьком відправилася в тривале плавання по нашому славному озеру. Але залишила мені перспективу в майбутньому очолити надзвичайно цікавий і водночас складний напрямок спортивно-технічної творчості. Судномоделювання – один з найперспективніших, Щорічні змагання є звітом за роботу позашкільних закладах в спортивно-технічному напрямі і суднобудуванні, – каже Валерій Посвятовській.

Змагання приурочені 110-річчю від дня народження Романа Шухевича. Переможцями стали дві команди Залещцкой школи. Інтернет магазин Дарунок надав переможцям запчастини до модельних кораблям. Представники інтернет-магазину також надали всім учасникам змагань знижки. Надала роз’яснення, як купити товар на сторінках магазину, разом вирішили організувати наступний турнір модельних кораблів.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Правильний інтернет-магазин будматеріалів – це успіх в ремонті

Сучасний світ дає змогу купити кращу ...