Home / ДАІ інформує / На Сокальщині за чотири місяці 2012 року працівники ВДАІ виявили 350 порушень

На Сокальщині за чотири місяці 2012 року працівники ВДАІ виявили 350 порушень

«АВТОБУС-2012»
З метою попередження аварій на пасажирському транспорті та посилення дисципліни серед водіїв, особливо під час перевезень організованих груп дітей, працівники Державтоінспекції з 14 травня по 6 червня 2012 року проводять комплекс профілактичних заходів. Під час цих заходів здійснюється перевірка документів на право перевезення пасажирів, наявність в дорожніх листах відміток про проходження щоденного медичного огляду водіїв, дотримання ними правил режиму праці і відпочинку.

Також працівники ДАІ виявлятимуть факти незаконного переобладнання автобусів, з’ясують, чи власники мають відповідні угоди та зберігання транспортних засобів, а також наявність запасних та аварійних виходів в автобусах, їх укомплектованість засобами пожежогасіння, аптечками та дотримання водіями ПДР.

ЗА ЧОТИРИ МІСЯЦІ – 350 ПОРУШЕНЬ

За чотири місяці 2012 року на території Сокальського району скоєно 49 дорожньотранспортних пригод, в яких 18 осіб травмовано та троє загинуло. За цей період працівники ВДАІ виявили 350 порушень Правил дорожнього руху, з них: керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння – 68; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 49; порушень правил обгону – 13; порушень правил проїзду перехресть –11; створення аварійної ситуації – 2; перевищення швидкісного режиму – 45; керування транспортними засобами без документів – 19; порушення правил проїзду пішохідних переходів – 36.

З 2 квітня по 6 травня на території Сокальського району проводились додаткові заходи під умовною назвою «Швидкість» щодо профілактики аварійності. Працівники ВДАІ виявили 21 порушення швидкісного режиму водіями транспортних засобів. За цей період на території району скоєно 17 дорожньотранспортних пригод, в яких дві особи загинуло і сім травмовано. Основна причина скоєних ДТП – перевищення безпечної швидкості руху.

Щоб не допустити травмування та загибелі громадян під час дорожнього руху, у 2012 році працівники ВДАІ Сокальського РВ проводять профілактичні заходи щодо виявлення пішоходів, велосипедистів та осіб, які керують гужовим транспортом, беруть участь у дорожньому русі з порушенням ПДР України, можуть спровокувати виникнення дорожньотранспортних пригод. До них вживаються заходи адміністративного впливу.

Віталій МАРЦИНЮК, начальник ВДАІ з ОАТ Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області.              

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...