Home / ДАІ інформує / На Сокальщині ДАІ будуть слідкувати за водіями, які розмовляють по мобільному телефону

На Сокальщині ДАІ будуть слідкувати за водіями, які розмовляють по мобільному телефону

З метою зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму, підвищення транспортної дисципліни водіїв та забезпечення безпеки дорожнього руху з 10 до 30 вересня на Львівщині проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Мобільний телефон».

Як показує аналіз ДТП, супутніми причинами їх скоєння є порушення водіями вимог Правил дорожнього руху щодо заборони користування водіями під час керування транспортними засобами мобільними телефонами та іншими засобами зв’язку, не обладнаними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (провідні та Blutooth – гарнітури, навушники тощо).

Такі дії суттєво відволікають водіїв від керування автомобілями, знижують їхню увагу та рівень контролю за дорожньою обстановкою, що призводить до створення аварійних ситуацій іншими учасниками дорожнього руху, а нерідко – і до дорожньотранспортних пригод.

Під час складання протоколів про адміністративне правопорушення за виявленими фактами таких порушень ПДР, обов’язково будуть враховуватися обставини та наслідки їх вчинення та кваліфікуватись згідно з положенням ч. 2 ст. 122 КУпАП, за що передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 425 до 510 грн.

Олег КОЛІНЦЬО, інспектор АТІ ВДАІ Сокальського району ГУ МВСУ у Львівській обл.             

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...