Home / ДАІ інформує / Не їздіть швидко, вмикайте фари

Не їздіть швидко, вмикайте фари

У листопаді 2012 р. на території Сокальського району скоєно 4 дорожньо-транспортні пригоди з матеріальними збитками та 3 з потерпілими: 1 особа травмована та 3 – загинули. 1 листопада сталася ДТП на автодорозі Червоноград-Рава-Руська, гр. К.,1973 р. н., загинув на місці ДТП. 20 листопада – ДТП на автодорозі Ковель-Червоноград-Жовква, загинули гр. М., 1976 р. н., та гр.. Б., 1983 р. н. 30 листопада – ДТП в с. Межиріччя, тілесні ушкодження отримав гр. В., 1986 р. н.

Основними причинами вчинення автопригод залишаються порушення водіями швидкісних режимів (43% від усіх ДТП), недотримання дистанції (43%).

Нагадуємо, що згідно з п. 19.1 Правил дорожнього руху України у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості, незалежно від ступеня освітлення дороги, на транспортному засобі повинні бути ввімкнені світлові пристрої. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах дозволяється замість фар ближнього (дальнього) світла ввімкнути протитуманні фари, водії повинні бути максимально уважні та обережні за кермом, аби не спричинити аварійної ситуації на дорозі.

Просимо власників транспортних засобів дотримуватись правил швидкісного режиму, дистанції, інтервалу, зустрічного роз’їзду і в першу чергу враховувати погодні і дорожні умови руху транспортних засобів. Пішоходи мають пам’ятати, що під час ожеледиці гальмівний шлях автомобіля збільшується втричі, отож, при переході проїжджої частини потрібно бути обережним та проходити проїжджу частину дороги лише через пішохідні переходи.

Віталій МАРЦИНЮК, начальник ВДАІ з ОАТ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...