Home / ДАІ інформує / Проходимо техогляд автомобіля в 2011 році

Проходимо техогляд автомобіля в 2011 році

З 15 січня 2011 р. розпочинається проведення державного технічного огляду транспортних засобів юридичних та фізичних осіб. Техогляд засобів проводиться в такі строки: з 15 січня по 15 грудня – для тих засобів, техогляд яких проводиться один раз на два роки або один раз на рік; з 15 січня по 30 червня та з 1 липня по 15 грудня – для тих засобів, техогляд яких проводиться два рази на рік.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, яка вступила в дію з 1 січня 2009 р. №606 від 09.07.2008 р. «Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів» внесено ряд змін.

Відповідно до п. 25 Постанови засіб подається власником або уповноваженою ним особою до підрозділу ДАІ за місцем постійної або тимчасової реєстрації засобу для проведення техогляду в справному та укомплектованому відповідно до призначення стані в місце та час, визначені ДАІ.

Згідно з п. 26 Постанови для проведення техогляду власником чи уповноваженою особою працівникові ДАІ подаються такі документи: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, для фізичних осіб, копії довідки ЄДРПОУ та документа, що підтверджує факт закріплення засобу за водієм, для юридичних осіб.

Перевірка технічного стану засобу проводиться суб’єктами господарювання у пункті технічного контролю, незалежно від місця його реєстрації відповідним підрозділом Державтоінспекції. За результатами перевірки суб’єкт господарювання видає власникові засобу або уповноваженій ним особі протокол перевірки технічного стану, засвідчений підписом його посадової особи та скріплений печаткою.

Реєстраційні та інші документи, що підтверджують право використання зазначеного транспортного засобу.

Посвідчення водія, що дає право керувати транспортним засобом відповідної категорії, та талон до нього.

Медичну довідку щодо придатності водія до керування транспортним засобом відповідної категорії. Поліс обов’язкового страхування цивільноправової відповідальності власників наземних транспортних засобів або документ, що підтверджує право на звільнення від страхування.

На транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів, додатково подається свідоцтво про підготовку водіїв засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

На транспортні засоби, що працюють на газовому паливі, документ, що підтверджує випробовування газової паливної системи в порядку і строк, установлені для даного виду обладнання та його комплектації.

У разі встановлення на засобі спеціальних звукових і (або) світлових сигнальних пристроїв дозвіл(и) на їх встановлення та використання.

Додаткову інформацію щодо проведення державного технічного огляду транспортних засобів можна отримати за телефоном 74743 щоденно, крім неділі.

Ярослав ШПАК, в. о. начальника ВДАІ з ОАТ Сокальського району та АТІ при ГУ МВСУ у Львівській області, капітан міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...