Home / ДАІ інформує / ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ МОПЕДІВ

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ МОПЕДІВ

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року № 1371 визначено строк спрощеної процедури реєстрації транспортних засобів об"ємом двигуна до 50 куб. см (мопедів), який закінчується 1 листопада 2010 року.

До спрощеної реєстрації (за висновком УДАІ) допускаються мопеди, які мають об"єм двигуна до 50 куб. см та придбані власником до 29.12. 2009 року.

Для проведення перевірки, підготовки висновку за результатами перевірки та в подальшому реєстрації мопедів їх власникам, які проживають в містах Червоноград та Соснівка, смт. Гірник, Сокальському та Радехівському районах, необхідно звернутися в Червоноградське ВРЕР ДАІ при ГУМВС за адресою: м. Червоноград, вул. Козацька, 2; контактні телефони: 39945, 39578. При цьому необхідно надати мопед для огляду, а також мати при собі паспорт громадянина України, документ, на підставі якого придбаний мопед (якщо є в наявності).

Також доводимо до відома власників мопедів, що за керування мопедом без номерного знака та посвідчення водія наступає відповідальність згідно з вимогами адміністративного законодавства.

Андрій КОЦУР,
начальник Червоноградського ВРЕР ДАІ при ГУМВС України у Львівській області, капітан міліції.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокальському районі проходить профілактичне відпрацювання щодо безпечної поведінки дітей на вулиці

До 30 листопада на території Сокальського ...