Home / ДАІ інформує / З РЕЄСТРАЦІЄЮ МОПЕДІВ ТРЕБА ПОСПІШАТИ

З РЕЄСТРАЦІЄЮ МОПЕДІВ ТРЕБА ПОСПІШАТИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 року №1371 дозволено спрощену процедуру реєстрації транспортних засобів об’ємом двигуна до 50 см. куб. (мопедів). До спрощеної реєстрації (за висновком УДАІ) допускаються мопеди, які мають об’єм двигуна до 50 см. куб. та придбані власником до 29 грудня 2009 р.

Для проведення перевірки, підготовки висновку за результатами перевірки та в подальшому реєстрації мопедів їх власникам, які проживають в м. Червонограді, м. Соснівка, смт. Гірник, Сокальського та Радехівського районів, необхідно звернутися в Червоноградське ВРЕР ДАІ при ГУМВС України у Львівській області за адресою: м. Червоноград, вул. Козацька, 2, контактні телефони: 39945, 39578. При цьому необхідно представити мопед для огляду, а також мати при собі паспорт громадянина України, документ, на підставі якого придбаний мопед (якщо є в наявності).
Станом на 7 жовтня по Червоноградському ВРЕР ДАІ при ГУМВС України у Львівській області зареєстровано лише 67 мопедів, із них: по м. Червоноград, м. Соснівка та смт. Гірник – 42; по Сокальському районі – 19; по Pадехівському районі – 6.

Наголошуємо, що строк спрощеної процедури реєстрації мопедів закінчується 1 листопада 2010 року. Просимо власників вказаних транспортних засобів провести їх реєстрацію. Також доводимо до власникі мопедів, що за керування мопедом без номерного знака та посвідчення водія наступє відповідальність згідно з вимогами адміністративного законодавства.

Андрій КОЦУР, начальник Червоноградського ВРЕР ДАІ при ГУМВС України у Львівській області, капітан міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...