Home / ДАІ інформує / За дев’ять місяців 2011 року на території Сокальського району скоєно 16 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх

За дев’ять місяців 2011 року на території Сокальського району скоєно 16 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх

За дев’ять місяців 2011 року на території Сокальського району скоєно 16 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх; із них чотири ДТП сталися з вини неповнолітніх. ДТП за участю неповнолітніх трапляється через порушення ними елементарних правил поведінки на вулицях і дорогах. Найтиповішими помилками дітей на дорозі є її перехід у невстановленому місці, неочікуваний вихід на дорогу, в тому числі на «зебру», а також із-за транспортних засобів, що стоять.

Дорослі повинні постійно нагадувати дітям, що вони мають проходити проїжджу частину дороги лише через пішохідні переходи. Якщо в зоні видимості немає переходу, тоді дозволяється переходити її під прямим кутом у місцях, де дорогу добре видно в обидва боки і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.

Якщо дитина має велосипед, то батькам треба пам’ятати, що рухатися по дорозі на них дозволяється лише особам, які досягли 14річного віку. Однак, навіть якщо дитині вже 14, дорослі не повинні поспішати давати їй дозвіл, спершу необхідно вивчити з нею Правила дорожнього руху.
Батьки повинні дбати не лише про засвоєння дітьми теоретичних знань з Правил дорожнього руху, але власним прикладом демонструвати практичні навики у громадських місцях. Дорослі не повинні забувати, що йдучи тротуаром, переходячи дорогу, їдучи в автобусі чи автомобілі, дитина стає повноцінним учасником дорожнього руху.

З настанням темної пори року збільшується кількість ДТП за участю пішоходів та велосипедистів. Щоб забезпечити безпеку дорожнього руху, не допустити травмування та загибелі людей, у жовтні ц. р. ВДАІ Сокальського РВ проводить профілактичні заходи.

Віталій МАРЦИНЮК, начальник ВДАІ Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, майор міліції.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На відремонтованому відрізку дороги біля Великих Мостів – аварія

На відремонтованому відрізку біля Великих Мостів ...