Home / Духовне життя / 7 липня в с. Сілець відбулося урочисте Богослужіння з нагоди 250річчя побудови храму

7 липня в с. Сілець відбулося урочисте Богослужіння з нагоди 250річчя побудови храму

7 липня в с. Сілець відбулося урочисте Богослужіння з нагоди 250річчя побудови храму Собору Пресвятої Богородиці. До ювілею святиню оновили: оббили дерев’яною вагонкою, встановили новий дах, упорядкували територію. Церква виглядала як писанка, заквітчана, і стільки вірних прийшло, аби вшанувати ювілей свого храму.

Єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун у співслужінні з тридцятьма священнослужителями очолив Божественну літургію та уділив дияконські свячення Роману Возняку, вихідцю з Червонограда, ліцензіату морального богослов’я. Звертаючись до присутніх, владика Михаїл зазначив: «Серце радіє, що вас сьогодні так багато зібралося, щоб вшанувати свій храм, себе, один одного, щоб віддати гідну шану, подяку, звеличення нашому св. Івану Хрестителю, Різдво якого ми сьогодні святкуємо. День Різдва Івана Хрестителя є Богом вказаний, як щось особливе стається у світі. Це свято дає нам надію, щоб ми не зневірювалися у наших слабостях, неспроможностях, труднощах. Ніколи не здаваймося в хворобі. Завжди покладаймо надію на Господа».

Настоятель парафії о. Петро Якимець, розповів про підготовку до ювілею: «Ми чекали цього дня, ми до нього готувалися. Ми багато трудилися, працювали і витрачалися. І сьогодні маємо, чим похвалитися. Маємо оновлену церкву, яка нас сьогодні милує, яка дає нам відчуття, що ми велика християнська родина, що ми люди, які люблять свою церкву. За два роки ми багато зробили – укріпили берег, який почав усуватися. А потім перекрили дах храму – і це все завдяки вашим старанням. Ми не ходили з простягнутими руками, самі собі дали раду. І це свідчення того, що ви є дійсно люди свідомі, люди твердої віри, що любите церкву».

З нагоди 250-річчя побудови церкви парафіян привітали о. Михайло Нискогуз та народний депутат України Степан Курпіль.

Свято завершилося Чином освячення води та святковим концертом, під час якого місцеві хори співом прославляли велич і силу Божої благодаті, яка допомагає нам у житті.

Наш кор.

Cвітлини пресслужби Сокальсько-Жовківської єпархії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У церкві Святого Духа смт.Жвирка пройшов тренінг по вихованню дітей

Діти – віддзеркалення своїх батьків. Про ...