Home / Духовне життя / Блаженнійший Святослав: «З нагоди хрещення Русі-України засяє ще один Світильник Віри князя Володимира»

Блаженнійший Святослав: «З нагоди хрещення Русі-України засяє ще один Світильник Віри князя Володимира»

Блаженнійший Святослав запросив українців на освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Прибути на освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, щоб оновити свій особистий Світильник Віри, закликав Глава Української ГрекоКатолицької Церкви Блаженнійший Святослав (Шевчук) у відеозверненні з Лівого берега Дніпра.

"Тут, на святих київських горах, на берегах древнього ДніпраСлавутича, поособливому відчувається глибина української душі і ширина українського світу. Тут, з нагоди хрещення Русі-України, засяє ще один Світильник Віри князя Володимира. Як Світло від Світла, буде освячений наш Патріарший собор Воскресіння Христового. Як серце нашої Церкви",  наголошує Предстоятель Церкви у відеозверненні.

Блаженнійший Святослав запрошує усіх вірних, усіх віруючих людей прибути на це свято, "щоб оновити свій особистий Світильник Віри".

"Христос навчає: "Я є Світло Світу. Хто йде за мною, той не блукає у темряві, але має світло життя",  завершує відеозвернення Першоієрарх Церкви.

Нагадаємо, що освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового звершиться 1618 серпня 2013 року Божого у Києві.

З докладною програмою Всецерковної прощі до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ можна ознайомитися на інтернетсторінці: http://ugcc.org.ua/news_single.0.html?&tx_ttnews[tt_news]=11754&cHash=2afe78d76c9dc1992ba4f659bbb90cfd
Департамент інформації УГКЦ.

Від редакції. Сокальчани, які бажають побувати на освяченні Патріаршого собору Воскресіння Христового, можуть зголошуватися у церкві св. ап. Петра і Павла у Сокалі. Автобус від’їжджатиме 17 серпня.         

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У церкві Святого Духа смт.Жвирка пройшов тренінг по вихованню дітей

Діти – віддзеркалення своїх батьків. Про ...