Home / Духовне життя / Через покаяння і прощення збираймо свої скарби небесні

Через покаяння і прощення збираймо свої скарби небесні

Слава Ісусу Христу! З понеділка, 27 лютого, Свята Церква вступила у Святий Великий піст, який триватиме до Світлого Христового Воскресіння.
Вже з неділі митаря і фарисея Церква готує нас до посту. На ранішній службі чуємо: «Покаяння відкрий мені двері, Життєдавче…», «На стежку спасіння настав мене, Богородице, бо плотськими гріхами осквернив душу мою і в лінощах все життя прожив, але Твоїми молитвами очисти мене від всякої скверни».

В неділю блудного сина Господь виявляє свою любов, і приймає його покаяння. Які б ми не були грішні, Господь завжди прощає і приймає покаяння кожного з нас, якщо ми визнаємо свій гріховний стан, немочі своєї гріховної душі й щиро каємося. І вже в м’ясопусну неділю церква нагадує нам про те, що ми повинні стати на Страшному Суді Христовому.

А напередодні Великого посту приходить неділя сиропусна. «Не складайте собі скарбів на землі, де міль і хробаки нищать їх, і де злодії підкопують й викрадають. Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні хробаки не нищать, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій, – там буде й серце твоє!», – говорить нам Євангеліє в цю неділю. З приходом Великого посту ми повинні звернути увагу на своє духовне життя, зрозуміти мету нашого перебування на цьому світі. Саме в цей день ми повинні примиритись з усіма, і простити своїм ворогам, зняти зі своєї душі тягар образи. «Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець небесний не простить вам провин ваших» – чуємо у Євангельському читанні цієї неділі. Саме тому ця неділя ще називається Прощеною…

Так і ми, дорогі брати і сестри, в часі Великого посту через молитву, через покаяння і прощення збираймо свої скарби небесні, щоби з великою радістю зустріти Світле Христове Воскресіння. Амінь.

о. Володимир ЖАРСЬКИЙ, настоятель Церкви Вознесіння Господнього м. Сокаля, протоієрей.
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У церкві Святого Духа смт.Жвирка пройшов тренінг по вихованню дітей

Діти – віддзеркалення своїх батьків. Про ...