Home / Духовне життя / До мощів преподобної Йосафати

До мощів преподобної Йосафати

Парафіяни церкви Воскресіння с. Жужеляни 13 серпня з хоругвами на чолі з місцевим парохом отцем Олексієм та мешканцями навколишніх сіл урочисто зустрічали учасників молодіжної прощі до мощів Преподобної Йосафати Гордашевської, яку уже вдруге організували Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії.

Молодь крок за кроком, з піснею на вустах, незважаючи на негоду, долала віддаль зі Львова до Жужелян. Їх маршрут проліг через Жовкву, Великі Мости та Белз. І ввечері молоді прочани, а це були представники різних релігійних молодіжних організацій та згромаджень Львівщини, прийшли сюди аби помолитися біля мощей преподобної Йосафати Гордашевської, які покояться у Жужелянській церкві. Здавалося і сама природа раділа цьому: після дощу на небі заграла веселка. Це піднесло настрій прочан.

Невдовзі юнаки та дівчата, літні люди плічопліч ревно молилися до Бога у старовинній церковці, а на її подвір"ї сестри Служебниці Непорочної Діви Марії та отці Василіани співали духовні пісні. Потім прочани вишикувалися знову у колону і пішли зі свічками на могилу до отця Кирила Селецького.

Опісля тривала цікава молодіжна духовна програма, під час якої виступив гурт "Добрий пастер". А далі були нічні чування, спілкування біля запаленої ватри, акафіст до святої Йосафати… Навколо панувала щира, доброзичлива атмосфера.

О 8.00 годині відбулася утрення, а згодом  святкова Літургія. До присутніх звернулися отець Володимир зі Львова та настоятелька згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії зі Львова сестра Надія, які відзначили, що Жужеляни є колискою, яку обрав Господь Бог для Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії. Першою сестрою, провідницею чину, стала Михайлина Гордашевська, яка взяла собі ім"я Йосафата. Вони розповіли історію виникнення Згромадження, яке на початку складалося із 8 жінок, та духовну діяльність сестерслужебниць. І зауважили, що нині радіють за молодь, яка знає, що дорога до Бога  це дорога Любові, Правди, Істини й Життя. І ніякі життєві незгоди не можуть здолати їх, бо молитва переможе всі труднощі. Та висловили вдячність Сестрам Служебницям та настоятельці за їх жертовну дорогу служіння Богові й своєму народові, й за те, що сіють у молодих серцях Божу науку. Після благословення мощами Преподобної Йосафати, прочани поїхали в Червоноград на могилу засновниці згромадження  Михайлини Гордашевської. Після прощі в серцях молоді та усіх присутніх панувала радість, а в очах горіла надія, що від байдужості, розчарувань, безвиході врятує віра в Бога.

Хотілося, щоб така молодіжна проща була щорічною.

Ольга ЛЕСЬКІВ,
секретар Жужелянської сільської ради.

(Фото із сайту Сокальсько-Жовківської єпархії).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі перебуває Зарваницька ікона Божої Матері

З 27 травня до 3 червня ...