Home / Духовне життя / Кожного року учні Катехитичної школи з Сокаля здійснюють екскурсії по святих місцях

Кожного року учні Катехитичної школи з Сокаля здійснюють екскурсії по святих місцях

Кожного року учні Катехитичної школи імені Віктора Матюка с. Тудорковичі здійснюють поїздки по святих місцях.

Минулого тижня мандрівка наша розпочалася від Львова, де ми побували в театрі ім. Марії Заньковецької на виставі «Назаp Стодоля». Гра акторів, декорація, глибина Шевченкового слова залишили незабутні враження для кожного з нас. А згодом вирушили до м. Тернопіль. Там милувалися красою тернопільського озера з палуби теплохода. А надвечір приїхали до Зарваниці, де, переночувавши, пішли на святу Літургію до парафіяльної церкви Пресвятої Трійці.

Приклонилися до Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої. Наш парох, о. Степан Ділай, відслужив біля ікони молебень до Богородиці. А опісля пішли до цілющого джерела, до купелі святої Анни. Історію цього святого місця нам розказала сестра Домініка зі Згромадження Пресвятої Родини, яка допомогла нам в організації поїздки. Вразив красою комплекс святинь Марійського духовного центру, які гармонійно доповнюють одна одну. Із молитвою і трепетом у серці ми пройшли Хресну дорогу, а також побували в дерев’яній церковці Різдва Пресвятої Богородиці.

Духовно збагачені учні і вчителі поверталися із подільної святині, мріючи про майбутні подорожі по святих місцях нашого краю.

Світлана ХОМА, вчитель християнської етики.

Фото Галини ШЕПЕЛЮК.
ЕКСКУРС ПО СВЯТИХ МІСЦЯХ  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення ...