Home / Духовне життя / Хресна дорога в Тартакові

Хресна дорога в Тартакові

Минулої неділі римо-католицька парафія організувала Хресну ходу з костелу м. Сокаля до Тартакова. Уже вдруге парафіяни римо-католицьких громад Сокаля і Тартакова на чолі з ксьондзом Казимиром організовують такий релігійний захід. Також до Хресної дороги приєднались парафіяни з Червонограда з о. Миколою, семінаристи Львівської духовної семінарії з отцем Віталієм і сестрою Тадеєю, було чимало поляків. Зі Сокаля колона вірян вирушила в обідню пору, по дорозі їх супроводжувала машина поліції, яка забезпечувала безпечне пересування по трасі. До процесії приєднувались люди, за молитвами і гарним співом семінаристів та хористів Хресна дорога проходила швидко і легко. 

Йдучи Хресною дорогою, парафіяни хотіли наблизитися до Бога, пережити в думках Його страждання, молилися за прощення гріхів й складали молитву за Україну, за припинення війни, за мир у кожній родині і у світі. По дорозі семінаристи Львівської духовної семінарії читали розважання солдата з АТО Миколи Вишньовського, які написав на Сході України, де він нині перебуває. Микола проходить свою Хресну дорогу там, де куля снайпера може будьякої хвилини обірвати життя.

В Тартакові колону вірян зустріли місцеві жителі, разом усі помолились у костелі, який зараз реставрують та ремонтують. Спільною молитвою усі подякували Господу Богу та Діві Марії за легко пройдений шлях та гарну погоду. Опісля усі могли перекусити, зігрітись теплим чаєм та щасливі повертались додому.

Хресна дорога дала можливість кожному, хто нею пройшов, переосмислити своє життя, покаятись у гріхах напередодні Великого Посту, щоб з чистим сумлінням зустріти Великдень.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

свято Покрови, козацьке свято

14 жовтня – свято Покрови, козацьке свято

Зіркою зійди ясною, райдугою в Україні, ...