Home / Духовне життя / Любов до церкви і обряду

Любов до церкви і обряду

На престольному празнику у Сокалі в день святих апостолів  Петра і Павла Божественну літургію очолив Єпархіальний архієрей Михаїл Колтун та вділив усім присутнім архипастирське благословення. Під час проповіді єпископ Михаїл закликав присутніх вчитися «жити вірою», так як Верховні апостоли. «Хоч ми усі маємо розум і певний ступінь вченості, однак цього замало, щоби жити похристиянськи. Потрібно вірити і вчитися того, в що ми віримо. Вивчення Катехизму, – продовжив владика, – має займати важливе місце в житті християнина ще з дитячих літ. Це допоможе нам «жити похристиянськи, думати і дивитися на світ похристиянськи».

Настоятель храму о. Ярослав Кащук привітав усіх сокальчан та гостей міста із кафедральним празником та побажав, щоби «Первоверховні Апостоли наставляли усіх нас у вірі та побожності».

На завершення свята владика Михаїл нагородив сотрудників кафедрального собору, отців Ярослава Валюха та Андрія Дутчака, наперсними хрестами золотого кольору.

Відтак архієрей звернувся до вірних зі словами: «Хочу всім вам побажати тої впевненості у вірі,•у Бозі, щоби ваша віра перевершувала всі труднощі і вела вас в життя щасливе і миле».

На Богослужінні були присутні народні депутати Степан Курпіль та Володимир В`язівський, депутати обласної, районної рад, представники влади.

Опісля парафіяльний дитячий театр «Благовість» показав виставу, присвячену святим апостолам Петру та Павлу.

Наш кор.

Світлини пресслужби Сокальсько-Жовківської єпархії та Юрія Товарянського.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

в шарпанцях панахида

В Шарпанцях відбулася панахида за всіх полеглих Героїв України

1 листопада у с. Шарпанці біля ...