Home / Духовне життя / Молодь Сокальщини взяла участь у 33 Міжнародній зустрічі молоді в Роттердамі

Молодь Сокальщини взяла участь у 33 Міжнародній зустрічі молоді в Роттердамі

Париж, Варшава, Лондон, Брюссель, Рим, Будапешт, Женева, Барселона… У кінці кожного року монаша Спільнота братів з Тезе, що на півдні Франції, проводить Європейські зустрічі молоді в одному з головних міст Європи. У них приймають участь десятки тисяч молодих людей з Європи та інших континентів різних віросповідань. Нещодавно близько 100 молодих людей віком від 17 до 35 років з різних парафій Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ взяли участь у 33 Міжнародній зустрічі молоді – Паломництві Довіри на Землі, що проходила у Роттердамі (Нідерланди) з 28 грудня 2010 по 1 січня 2011 р. Загальна кількість присутніх українців досягла 2 тисячі, поляків – близько 5 тисяч осіб, а всього на зустрічі було 30 тисяч молодих людей.

Нині Спільнота Тезе налічує понад сотню братів, католиків та різних протестантських конфесій із приблизно 30ти країн світу. Саме її існування є знаком примирення між розділеними християнами і народами. Брати живуть лише зі своєї праці. Вони не приймають пожертв, а також особистих спадків на власний рахунок, спільнота роздає це найбіднішим. Деякі брати приєдналися до людей, які живуть у несприятливих умовах та страждають від бідності й розділення. Ці маленькі групи братів живуть в Азії, Африці і Південній Америці. Вони поділяють життєві умови тих, хто їх оточує, намагаються бути тією любов’ю серед нужденних людей, вуличних дітей, в’язнів, вмираючих, покинутих та зранених розбитими, нещасливими стосунками. З роками число відвідувачів селища Тезе, де функціонує Спільнота, продовжує зростати, все більше молодих людей відвідує її. Провідники різних Церков також приїздять до Тезе. Спільнота вітала у себе Папу ІванаПавла ІІ, архієпископа Кентерберійського, православних митрополитів, лютеранських єпископів, численних пасторів зі всього світу. Починаючи з 1962 року, брати і молоді люди з Тезе постійно відвідують країни Східної Європи, щоб бути ближче до тих, хто був ув’язнений у власних кордонах.

Восени минулого року брати з Тезе Георг та Бенуа відвідали й Україну, щоб якомога краще підготувати молодих католиків, православних, протестантів до новорічної молодіжної зустрічі. Вітала братів і наша єпархія та владика Михаїл Колтун.

Спільна молитва за мир, роздуми над тим, що таке прощення, любов, довіра – ось основні моменти зустрічі у Тезе. Тисячі юнаків та дівчат спільно молилися на різних мовах у центральному спорткомплексі Роттердаму, обговорювали у малих групах на парафіях сутність християнських чеснот, роль церкви у формуванні свідомості сучасної молоді. Парафії різних релігій та конфесій гостинно приймали у себе молодь з усієї Європи. Гостинно відкрили двері своїх домівок жителі Роттердаму, Гааги, Делфту. Безкоштовний проїзд в усіх видах громадського транспорту для паломників на період зустрічі давав можливість відвідати різноманітні історичні пам’ятки, культові споруди, цікаві місця, музеї Нідерландів.

Чергове паломництво довіри на землі, що тривало 5 днів, закінчилося. Тисячі молодих людей роз”їхалися по своїх домівках, несучи з собою по своїх парафіях молитву, віру, любов до ближнього та спогади про гарний час, проведений спільно.

Мандруючи Європою до Роттердаму на зустріч молоді, група сокальчан відвідала також німецьке місто Дрезден, відоме як Флоренція на Ельбі, французький Париж та чеську Прагу. Усіх подорожуючих вразив святковий дух Різдва, що панував у Європі.

Наступна подібна зустріч відбудеться у Берліні, у період з 28 грудня 2011 року по 1 січня 2012 р. Вже сьогодні парафії Берліна та околиць починають підготовку до неї. А в Страсний тиждень та на Великдень у період з 20 по 25 квітня 2011 р. брати з Тезе разом з молодими людьми з інших країн відвідають Москву, щоб відкрити для себе багатство православних богослужінь та духовність Росії.

Мар’яна ЯРЕМЧУК, керівник групи паломників.

об’єднали молодь усього світу під час новорічної міжнародної зустрічі у Роттердамі ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ
 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12-13 травня в Кам’янка-Буському районі відбудеться Проща до Пресвятої Богородиці Фатімської

У вихідні, 12-13 травня у с.Руда ...