Home / Духовне життя / Не зміліє джерело духовності на Сокальщині

Не зміліє джерело духовності на Сокальщині

Наділивши кожну людину талантом, Господь прикрасив цей світ. І краса ця – у плодах праці кожного.

19 грудня 2000 року настоятелем церкви Пресвятої Трійці в с. Боб’ятин був призначений отець Петро Палюх. З того часу село ожило. Парох згуртував навколо себе сільську громаду. До церкви потягнулись діти і молодь. Отець Петро став для всіх нас тим променем, що несе в світ світло Божої любові, віри і надії. Священик не тільки зцілює людські душі. Він залишає в серцях парафіян щиру вдячність за ревну молитву, за мудрі науки, за розраду у хвилини розпачу. Парох вчить нас дякувати Господу за кожен прожитий день, за кожну хвилину життя, перепрошувати

Всевишнього Бога і ближнього за погані вчинки і злі думки вже сьогодні, не чекаючи більш слушної нагоди.

Отець Петро заохочує молодь полюбити Христа і піти за його покликом. Саме з благословення отця Петра на нашій парафії стільки свячених покликань. Це він допоміг нам збагнути, що життя – це шлях, який не закінчується, а продовжується там, за порогом вічності.

У всьому пароху допомагає його дружина Леся. Їмость Леся – добра християнська мати, Ангелхоронитель духовності, берегиня сімейного тепла, добра і затишку. Це людина, яка відзначається жертовністю, щирістю, готовністю допомогти. Людина, яка несе в собі доброту, радість життя і мудрий порадник для чоловікасвященика.

З нагоди 10-річчя служіння на парафії благаєм для Вас у Всевишнього Бога міцного здоров’я. Хай сьогодні наші молитви і щира подяка линуть в небесні простори, перед Престол Всевишнього Господа за Ваші спільні духовні плоди, які пробудили наші серця і надалі пробуджують серця молодих людей.

Дорогий наставнику! Хай Господь благословить Вас своїми молитвами, а Святий Дух і надалі провадить Вас дорогою ревного священичого служіння. Хай за Вашу працю Вам буде щира вдячність від людей на землі, а від Господа – нагорода у вічності.

Зі словами вдячності і любові семінаристи Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Й. Сліпого О. АНГЕЛЬЧУК, М. МУЖ, Р. ПАЦУЛА, А. ВОВК, семінарист Львівської духовної семінарії Святого Духа В. АДАМЧУК.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

свято Покрови, козацьке свято

14 жовтня – свято Покрови, козацьке свято

Зіркою зійди ясною, райдугою в Україні, ...