Home / Духовне життя / Про цінність стосунків – сокальським школярам

Про цінність стосунків – сокальським школярам

Команда Українського католицького університету відвідала спеціалізовану Сокальську школу №3 та гімназію імені Олега Романіва, щоб прочитати лекції про цінність стосунків хлопця і дівчини та презентувати університет. На лекції прийшло більше 100 старшокласників.

Випускник Львівської духовної семінарії Святого Духа Дмитро Романко прочитав дітям лекціїбесіди про цінність стосунків. Він наголошував на важливість стосунків любові, довіри, вірності, дошлюбної чистоти, наводив школярам  статистичні дані, аргументуючи інформацію, яку подавав.
Заступник директора з виховної роботи  гімназії ім. О. Романіва Галина Тимчишин вважає, що «інформація була і корисною, і пізнавальною, і разом з тим ненав’язливо поданою майже ровесниками наших учнів. Щодо інформативності, то деякою інформацією вони уже володіють. Проте, коли чують її від старших, вчителів, то мають упереджене ставлення до її сприйняття. А коли це звучить від ровесників, то сприймають її поіншому. Особливо, якщо інформацію коментують фактами, то це змушує замислитись».

Перед лекцією відбулась презентація Українського католицького університету (УКУ). Старшокласниця Наталя Дідич сказала, що найважливішим для неї було не тільки отримати інформацію про університет, але й корисно послухати про стосунки.

Презентуючи УКУ, старшокласникам розповіли про навчальні програми, на які можна вступити після школи та магістерські програми, куди вступають студенти після четвертого курсу з українських університетів.

В УКУ можна вступити на історію, богослов’я, соціальну педагогіку та журналістику. А також додатково вивчати біоетику, психологічне консультування, некомерційний маркетинг, управління неприбутковими організаціями, менеджмент та адміністрування. Окрім цього, в університеті відбуваються літні школи. Тут можна вивчати англійську, італійську та німецьку мови, богослов’я, філософію та іконопис.

Оксана ПУЖАКОВСЬКА, менеджер з маркетингу.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

свято Покрови, козацьке свято

14 жовтня – свято Покрови, козацьке свято

Зіркою зійди ясною, райдугою в Україні, ...