Home / Духовне життя / Про значення великого посту

Про значення великого посту

У парафіяльному будинку при кафедральному соборі св. ап. Петра і Павла у Сокалі відбулися запусти перед Великим постом. Мета цього дійства – донести до дітей та молоді значення Великого посту у житті християнина.

Вступне слово мав директор катехитичної школи о. Ярослав Валюх, котрий говорив про попередні недільні Євангелії, які символізують наближення Великого посту. Перепитавши учнів катехитичної школи та молодь, що означає для них піст, отець почув різні відповіді, але всі вони сходилися на тому, що піст – це перш за все час, в якому треба зблизитись з Богом, і приготувати свою душу до зустрічі з Воскреслим Христом.
Для того, щоб діти більше збагнули значення посту, їм зробили презентацію історії Бруно Ферреро «Цвяхи», яка вчить про те, що наші необдумані слова і вчинки можуть залишити в людських серцях рубці, які не зникнуть з часом. Після чого показали повчальний мультик «Ти – мій». Котрий наголошував, що не варто проводити ціле своє життя в погоні за непотрібними матеріальними речами.

Відтак о. Йосиф Скоробагатий провів обряд прощення для того, щоб всі присутні помирилися між собою, щоб мати можливість примиритися з Господом. Завершальний етап обряду відбувся в неділю на Божественній літургії, де всі покаялися і прийняли Господа в своє серце. Потім дітей пригостили солодощами і відбулися різні конкурси, ігри.

Ірина МАЗУРИК,
Любов ФАРИНА, учні катехитичної школи імені о. Кирила Селецького.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення ...