Home / Духовне життя / Обніміться брати мої, молю Вас, благаю!

Обніміться брати мої, молю Вас, благаю!

 Прочитавши у деяких ЗМІ звернення священиків, хочу з цього приводу висловити свою думку. Вельмишановні Отці гре-кокатолицької церкви! Дякую Вам за те, що Ви усім розповіли, проти кого потрібно голосувати на прийдешніх виборах. І, хоча Ви не назвали прізвищ, мене це схвилювало. Знаю багатьох греко-католицьких священиків, про яких досить високої думки. Тому був здивований Вашим зверненням. Адже політична справа невдячна, а головне – нечиста. Уподобання наших людей неодноманітні і, ставши на бік будь-якої політичної сили, Ви замість об’єднання, працюєте на роз’єднання. Тим більше, що Ви стали на бік тої політичної сили, яка нічого не зробила для свого народу, а фактично привела до влади п. Януковича.

 
Не можу ніяк повірити, що Ви, будучи для мене прикладом стосовно Святої справи, маючи такого мудрого Верховного архієпископа Блаженнішого Святослава, могли так просто піти на це.
 
Хтось обов’язково мусить за цим стояти – той, хто так чи інакше вплинув на хід подій і виклав власну громадянську позицію, а не позицію духовного отця, заробивши на цьому деякі дивіденди.
 
Поставивши свої підписи під зверненням, Ви втягнули себе в політичну боротьбу, і таким чином опинилися у дуже незручному становищі.
 
І той, хто написав це звернення і змусив Вас піти на цей крок, чудово знає, що політика, на жаль, не має нічого спільного з мораллю. Потрібен результат! А результат освячує засоби. Тому Вас використали як аргумент у політичній грі. А надалі – будьте «мудрі, як змії, і прості, як голуби» і не давайте збирати там, де не сіяли.
 
Автору з його єзуїтською хитрістю скажу: не намагайтесь сягнути неба, ставши на плечі дияволу. Так не буває. Знайте, що хитрість – категорія земна і належить князю світу цього, а мудрість – категорія небесна, тобто Божественна. Згадайте краще: кому служите – нагороду того і отримаєте. Замисліться над цим. У пророцтві Івана Богослова сказано, що кінець прийде тоді, коли мерзенство оселиться на святому місці. Але не сказано, де те святе місце. Чи то Храм Божий, чи серце наше? Відомо, як учить нас Господь, що те, що виходить з уст, осквернює людину, тому що іде з самого серця. Подбайте краще про чистоту людських сердець!
 
Неправда всюди навколо нас. Вона панує і лютує. Перефразовуючи відомий анекдотичний вислів, скажу: «Правди немає, батьківщина – продана, залишилась праця за дві копійки». Щоб вижити, біжать справжні українці за кордон, хоч і там їм не солодко, але краще, ніж тут. А деякі об’єднуються під патріотичними гаслами і чекають, коли, що чи кого продати, бо то їхня суть. І першою вони продадуть свободу…
 
Шановні Отці, послухайте нашого пророка, який говорить до нас крізь віки: «Обніміться ж, брати мої, молю Вас, благаю!» Поступіться хоч трохи своїм земним раєм, бо кажете, що «в єдності – наша сила і запорука перемоги». Тож об’єднайтеся і створіть Єдину помісну українську Церкву, тоді Слава Ваша залишиться у віках, і це стане найкращим прикладом нашого єднання. Доведіть, що Ви спроможні піти на це заради Божої правди і своєї Батьківщини. Але ж за це не заплатять, а можуть покарати. Тому стосовно цього і виникають сумніви, і немалі…
 
Шановні виборці! Не звертайте уваги на те, що нас роз’єднує! Забудьте про конфесії, забудьте про партії, а згадайте, що ми, насамперед, – українці.
 
Ворог наш добре організований і структурований, він контролює усі сфери нашого життя, використовуючи слуг лукавого. Через усілякі вади, хиби та розбещення намагаєт-ся втиснути мерзенність в наші серця і, таким чином, знищити українську націю і звільнити від нас нашу землю.
 
Тому нам, як ніколи, потрібна політична сила, яка б стала на захист свого народу, яка мала б чітко визначену мету, конкретну програму дій, здатна була би на самопожертву заради рідної землі і своїх людей. 
 
І така сила є. Це партія «Свобода». Не звертайте уваги на те, чи подобається вам хтось із лідерів, чи ні. Лідери можуть змінюватись, а національна ідея вічна і вмирає тільки разом із нацією. Тому я закликаю Вас усіх віддати свої голоси за єдину, справді українську партію ВО «Свобода».
 
Опонентів прошу не робити своїх прогнозів стосовно того, хто і де буде після виборів, бо ваші прогнози – це лукавство, адже за вами нічого немає, крім зруйнованої, знедоленої України. Тим паче, що ваші прогнози зазвичай збуваються з точністю до навпаки….
 
Шановні виборці! Віддайте свій голос за того кандидата, хто вже багато зробив для своїх людей, хто живе і працює заради добра і справедливості!
 
Слава Україні!
 
Юрій КРИШТОПА.
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі перебуває Зарваницька ікона Божої Матері

З 27 травня до 3 червня ...