Home / Духовне життя / Створення духовного паломницького центру

Створення духовного паломницького центру

Відбулася виїзна нарада, на якій розглянули питання створення духовного паломницького центру на кордоні поблизу Стаївки та Корчмина, де традиційно щорічно 28 серпня відбуваються святкування. В нараді взяли участь голова районної ради Микола Пасько, голова Сокальської РДА Олег Пелих, начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА Мирослава Баралус, начальник Сокальського відділу Держгеокадастру Сергій Бермес, декан Белзький, отець Олексій Яворський, директор Белзького історико-культурного заповідника Оксана Калиш, Белзький міський голова Олексій Макух, член фонду «Надбужжя» Ігор Дацюк, представник від громади Василь Возняк, прикордонники. 

Головний архітектор історико-культурного заповідника Василь Петрик ознайомив присутніх з побудовою комплексу. Планується спорудити своєрідний відпустовий центр, де кожен зможе щось знайти для душі. В планах – будівництво музею історії Корчмина і Стаївки, нової дерев’яної церкви, схожої на Корчминську, а також купальню-хрещальню, туалети, посадити Біблійний сад вздовж лінії кордону. Задум спрямований на те, аби це благодатне місце стало центром паломництва поляків та українців, аби сюди приходили люди круглорічно, а не тільки два дні у рік. 

Василь Возняк поінформував також, що в минулому році встановили дзвін, а також уже закупили Хресну дорогу, яка зараз на зберіганні у місцевій церкві. В Белзі за «круглим» столом відбулась розмова про будівництво, свою думку з цього приводу висловили всі присутні. Але загалом найперша проблема – це землі, на яких планується все це здійснити, тому що вся земля розпайована. За підсумками наради вирішено провести зйомку землі, нанести всі об’єкти на карту і вирішувати проблеми відведення землі. Присутні висловили сподівання, що громадяни, яким належить розпайована земля, з розумінням поставляться до того, бо задумані добрі наміри. Це робота на роки, дана зустріч – це маленький крок, нехай же усі наступні кроки будуть теж значимими і вагомими, щоб Сокальщина прославилась ще однією знаменною пам’яткою.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.      

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12-13 травня в Кам’янка-Буському районі відбудеться Проща до Пресвятої Богородиці Фатімської

У вихідні, 12-13 травня у с.Руда ...