Home / Духовне життя / Український Католицький Університет вдруге проводить Всеукраїнський конкурс «Непізнана історія мого краю»

Український Католицький Університет вдруге проводить Всеукраїнський конкурс «Непізнана історія мого краю»

Український Католицький Університет вже два роки поспіль робить велику справу – проводить Всеукраїнський конкурс «Непізнана історія мого краю» і спонукає учнівську молодь до дослідження маловідомих сторінок в історії рідного краю. Слухачі Сокальської малої академії наук учнівської молоді з задоволенням беруть участь у цьому цікавому конкурсі. У минулому навчальному році серед призерів конкурсу був слухач нашої МАН Тарас Дем'янович, який зайняв друге місце.

Цьогоріч у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Непізнана історія мого краю», який проходив під девізом «Великі справи “маленьких” людей», взяли участь 12 слухачів Сокальської МАН.

Приємно відзначити, що серед призерів конкурсу – двоє учнів Сокальщини – це Роксоляна Дмитрук, учениця 11 класу Сокальського НВК «ЗШ ІІІІ ст. №4 – ліцей» та Юлія Мусій, учениця 7 класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва. Юні дослідники нагороджені іменними подарунковими сертифікатами від УКУ, які покривали витрати на екскурсію в будьяке місто України (на вибір призера).

Юлія Мусій скористалася прекрасною нагодою і недавно відвідала столицю нашої Батьківщини. Багато незабутніх вражень від побаченого і почутого під час екскурсії і глибоку вдячність Українському Католицькому Університету за надану можливість пізнавального відпочинку привезла призерка з Києва.

Батьки учениці приємно вражені такою підтримкою обдарованих дітей з боку одного з найсучасніших вишів України. Адже це не випадкова акція, УКК проводить дні відчинених дверей для старшокласників, цікаві лекції за участю провідних істориків України, безкоштовне пробне тестування для всіх охочих, інші цікаві конкурси для шкільної молоді.

Юлія КУРИЛО, слухачка Сокальської МАН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Більшість депутатів Львівської обласної ради не хочуть, щоб у школах викладали “Християнську етику”

Львівська обласна рада не підтримала звернення ...