Home / Духовне життя / У с. Реклинець розпочалось будівництво приміщення катехитичної школи

У с. Реклинець розпочалось будівництво приміщення катехитичної школи

Греко-католицька парафія церкви Пресвятої Трійці с. Реклинець розпочала будівництво приміщення катехитичної школи.

– Так, на сході України тривають бойові дії, і церква завжди чим може допомагає нашим бійцям, в державі панує економічна криза, шахтарям, бува, затримують зарплату (а їх у селі проживає багато), однак завжди треба думати про духовне, про майбутні покоління, виховані у християнській моралі, – говорить отець-парох Тарас Гнатів. – Тож до моєї «будівничої» ідеї парафіяни поставилися з розумінням і охоче підтримують. Адже у них зростають діти, внуки. Всі роботи фінансуються виключно з пожертв парафіян.

Катехитичні заняття проводилися і проводяться у приміщенні самої церкви. Цього року їх відвідує тридцять дітей. Але, погодьтесь, у храмі нема належних аудиторних умов. Уже споруджено зі шлакоблоків корпус школи і встановлено каркас для даху, на що витрачено понад 30 тисяч гривень. 

Дай Бог, по завершенні всіх робіт у приміщенні школи займатимуться братства Матері Молитви, Апостольство Молитви, дитячо-молодіжні спільноти Марійська Дружина (дівчата), Вівтарна Дружина (хлопці). Тут же буде функціонувати бібліотека духовної літератури, зберігатиметься церковний архів і навіть відкриють церковну крамницю.

Тарас ЛЕХМАН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

У Сокалі перебуває Зарваницька ікона Божої Матері

З 27 травня до 3 червня ...