Home / Духовне життя / У серцях наших дітей вічно палатиме вогник любові до Бога

У серцях наших дітей вічно палатиме вогник любові до Бога

Благословенний день був 3 липня для п’ятнадцяти маленьких парафіян церкви св. Дмитрія у селі Ванові. Адже цього дня хлопчики й дівчатка вперше у своєму житті урочисто прийняли Перше Причастя.

Впродовж місяця сестра Мар’яна Власенко старанно засівала зерна знань катехизації у головах наших доньок та синів, навчала Божих правд. Вірю в те, що долаючи труднощі на своїй життєвій дорозі, наші діти завжди дотримуватимуться доброї поради своєї наставниці сестри Мар’яни – «обирай добро, а не зло». 

Висповідавшись, ці чисті янголята у чарівних вишитих сукнях та сорочечках разом із тілесними та хресними батьками, ріднею прийшли у неділю до Божого храму, щоб відкрити свої серденька Господові. Адже тільки у чистому та щирому серці перебуває Ісус.

На згадку про Першу Сповідь та урочисте Святе Причастя кожній дитині о. Іван Купровський вручив пам’ятку. Батьки переконані, що у цих чистих дитячих серцях завжди палатиме вогник великої святої Божої любові. Що вони любитимуть і шануватимуть своїх рідних, вчителів, будуть взірцем служіння Богові, людям і нашій Батьківщині.

Мирослава ГУДЗИК, с. Ванів.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Громада Московського патріархату в Шпиколосах не користається можливістю перейти до Київського патріархату

Останніми днями великий резонанс в соціальних ...