Home / Духовне життя / Відбулося паломництво молоді Сокальщини в Вадовіце – місто святійшого Отця Папи Iвана Павла II

Відбулося паломництво молоді Сокальщини в Вадовіце – місто святійшого Отця Папи Iвана Павла II

Напередодні беатифікації Папи Івана Павла II, що відбудеться 1 травня цього року в Римі, з благословення владики Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна група молодих сокальчан здійснила паломницьку поїздку, приурочену цій знаменній події.

Діти разом із учителями НВК "Сокальська спеціалізована школа №3-колегіум" відвідали м. Вадовіце (Польща)  місце народження та дитинства Папи Івана Павла II.

У місті Святійшого Отця паломники відвідали базиліку введення в храм Пресвятої Діви Марії, садибумузей родини Кароля Войтили, будинок, де народився і ріс майбутній папа, побачили дитячий садок, який він відвідував, костел святого Петра, який був побудований та освячений Іваном Павлом II в знак подяки за спасіння у результаті замаху на нього.

Подальша мандрівка привела паломників до м. Кракова, де з 1958 по 1978 роки служив єпископ, пізніше архієпископ, митрополит Краківський кардинала Войтила. Відвідини центральної площі Ринок, соборів міста, Вавелю  королівського замку, де поховані відомі історичні постаті та королі, справили неабияке враження на дітей та дорослих.

Після відвідин Кракова подальший шлях проліг до м. Ченстохова на Ясну Гору до Санкутарію Пресвятої Діви Марії Ясногірської.

Ясна Гора  один з головних паломницьких центрів для вірних всієї Європи, де перебуває Чудотворна ікона Матері Божої Ченстоховської. Будучи Архієпископом Краківським, Кароль Войтила протягом року подорожував та ревно молився, поклонявся разом з вірними по своїх парафіях цій Чудотворній іконі.

Папа Іван Павло II неодноразово відвідував та молився на Ясній Горі, починаючи від свого першого паломництва у 14 років. Наша паломницька мандрівка на Ясну Гору, яка відбулася 2 квітня, співпала із 6ю річницею смерті Папи Івана Павла II. Разом із вірними із різних кінців Європи ми молилися за упокій душі Івана Павла II, його заступництво та майбутню беатифікацію.

Подорожуючи Європою, паломники відвідали також собор святого Віта, український та інші храми Праги, собор святого Стефана у Відні, історичні та культурні пам’ятки. Недовга, проте насичена, подорож у супроводі о. Михайла Микити залишила неабиякий духовний слід у серцях дітей та дорослих.

Мар"яна ЯРЕМЧУК,
керівник групи.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

12-13 травня в Кам’янка-Буському районі відбудеться Проща до Пресвятої Богородиці Фатімської

У вихідні, 12-13 травня у с.Руда ...