Home / Фестивалі та концерти / IV Міжнародний фестиваль фольклору “Етновир” у Львові

IV Міжнародний фестиваль фольклору “Етновир” у Львові

Перший міжнародний фестиваль фольклору "Етновир" вибухнув найяскравішими барвами в переддень Дня Незалежності 20-23 серпня 2008 року. Це насправді був культурний вибух, який хвилею свого темпераменту охопив львів’ян та гостей міста і тримав у полоні впродовж чотирьох днів на львівських вулицях та майданчиках – проспекті Свободи, площі Ринок та Музеї народної архітектури та побуту у Львові.

IV Міжнародний фестиваль фольклору у Львові розпочато 20-го серпня!

20-го серпня фестиваль Етновир відкрився урочистим Марш-парадом центральною частиною міста. Учасники, що виступали у цей день на сцені фестивалю, танцюючи, співаючи, граючи на  інструментах влаштували справжній етно-свято вулицями та проспектами міста. У такий спосіб враженим львів’янам та гостям міста оголосили про початок свята на площі Ринок.

 Всесвітньовідомий фольклорний ансамбль прапороносців містечка Кастільйон-Фьорентіно з Італії, ходулісти “Lous de Bazats”  з Франції, «Косарі» з Великобританії  і, звичайно, українські колективи -«Дивина» та «Левеня», показала глядачам на сцені фестивалю свої виступи і остаточно стало зрозуміло – фестиваль цього року буде надзвичайно колоритним!

 Ще до початку концертної програми фестивалю стартувала «Кухня народів світу», що розмістилась біля головної сцени. Тут були представлені цікаві страви з кухонь країн-учасників фестивалю і не тільки. Італійські "fagioli all’uccelletto",що у перекладі з італійської означає "боби-пташечки", французькі тістечка  "merveilles", басканські "talo ta xingar", яку традиційно вживають під час подорожей та інші цікаві страви можна було скуштувати просто на площі Ринок.

 І справжнім сюрпризом став виступ безперечно найколоритніших учасників фестивалю Барабанщиків Burundi Sacred Drums, що представляють традиційний фольклор республіки Бурунді.

За інформацією порталу фестивалю "Етновир".

,

 Фото – Гавришко Андрія

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Сокальщині пройшов Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST»

19 серпня на Сокальщині проходив Міжнародний ...