Home / Фестивалі та концерти / В Комареві сьогодні відбудеться концерт за участю Національної заслуженої капели бандуристів України

В Комареві сьогодні відбудеться концерт за участю Національної заслуженої капели бандуристів України

Сільськогосподарська галузь для української держави – одна із пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни.

З нагоди Дня працівників сільського господарства (який святкують у третю неділю листопада), у суботу, 18 листопада відбудеться концерт за участю Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Бандуристи виступлять із мистецькою програмою пісень визвольної боротьби “О, Україно! О, рідна Ненько!” у Народному домі села Комарів (Волицька сільська рада).

Як повідомила голова Волицької сільської ради, Надія Білик, на терени сільської ради, колектив бандристів запросив директор ПАФ “Білий стік” Олег Іванчина. “Олег Антонович цінує працю своїх працівників та колег, тому залюбки у святковий день готовий дарувати гарні слова, нагороди та визвольну українську пісню. Ласкаво просимо на концерт” – додала голова сільської ради.

Концерт відбудеться у суботу, 18 листопада 2017 року.
Початок о 15 годині в приміщенні Народного дому села Комарів.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

“Етнофестиваль гостинності” відбувся на Сокальській землі

У неділю Бущанські митці стали учасниками ...