ДИТЯЧІ ТУРНІРИ З ФУТБОЛУ

За сприяння відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА проведено турніри з футболу серед юнаків 1997-1998 років народження, в якому взяли участь юні футболісти сіл Поториці, Двірців, Теляжа, Стенятина, Свитазева, Горбкова, Сільця, смт. Жвирки та м. Сокаля, де по дві кращі команди, які зайняли 1-2 місця, вийшли у півфінали.

В групі «А» кращі результати показали ко-манди Стенятина та Жвирки (представляли команду ФК «Сокаль»). В групі «Б» переможцями стали юні футболісти Теляжа та Поториці. В поєдинку за третє місце зустрілись команди сіл Стенятин та Поториця. З рахунком 3:2 пере-могли футболісти Поториці.  А у фіналі зустрі-лись футболісти Теляжа та Жвирки. Гра закін-чилась з рахунком 2:0 на користь юних жвирківчан, які й стали переможцями турніру (тре-нер Віктор Середюк, президент ФК «Сокаль» Анатолій Василишин). Друге місце у копунів Теляжа (тренер Володимир Капуста).

Переможців та призерів футбольного тур-ніру нагороджено медалями та грамотами від-ділу у справах молоді та спорту. Відзначено кращих юних футболістів: воротар – Сергій Павлечко (ФК «Сокаль», Жвирка), захисник – Назар Чесак (Теляж), півзахисник – Станіслав Сергієнко (ФК «Сокаль», Жвирка), нападник – Богдан Лемега (Стенятин), бомбардир – Назар Муха (Поториця).

* * *

Проведено також турнір з футболу серед юнаків 1994-1995 р. н. Попередні ігри виявили переможців групи. Ними стали команди сіл Поториці, Теляжа, Ількович-Свитазева, м. Со-каль («Буг»). В поєдинку за третє місце футболісти с. Теляж з рахунком 2:0 перемогли команду Ількович-Свитазева. В фінальному поєдинку на стадіоні «Сокіл» м. Сокаля, в день 19-річчя Незалежності України, зустрілись юні копуни Поториці та команди «Буг» (Сокаль). З мінімальним рахунком 1:0 перемогли сокальці (тренер Андрій Лозовий, відділення ДЮСШ «Буг»), які й стали переможцями змагань.

Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Визнано кращих гравців команд-фіналістів: Ярослав Матулінець (с. Теляж), Володимир Студінський (с. Ільковичі – с. Свитазів), Павло Вдович (с. Поториця), Ігор Мушко («Буг» Сокаль).