Два роки підряд володарем кубка районної газети «Голос з-над Бугу» стає команда «Воля» з Горбкова

Футболісти з Горбкова – кубкова команда. Це вони підтвердили у розіграші кубка «Голосу знад Бугу», який вже проводиться восьмий рік.
У фіналі – 2014 ФК «Воля» зіграв зі СК «Межиріччя». Команди достойно провели матчі на шляху до завоювання цього трофею. Рівні за складами, копуни продемонстрували атакуючий футбол. Не засиджуючись в обороні, контратакували. Уже на 5 хв. межирічанці могли відкрити рахунок, але надійно зіграв воротар суперника Андрій Салига. А вже через декілька хвилин ФК «Воля» пробивав кутовий – м’яч пролетів над перекладиною. Ось так пройшла «провірка» обидвох воротарів.

Але все ж таки на 19 хв. Назар Заморський виводить горбківську команду вперед – 1:0. СК «Межиріччя» відішов в оборону, проте мав чудову нагоду зрівняти рахунок наприкінці першого тайму: удар зі штрафного парирував воротар.

Друга половина матчу розпочалася атаками ФК «Воля», але бажаного результату не було досягнуто. Футболісти часто порушували правила, за що отримали попередження від судді Степана Чопа (йому допомагали Володимир Мигаль і Володимир Чугай). За 15 хв. до завершення матчу більше атакував СК «Межиріччя» і мав нагоду перевести поєдинок до додаткового тайму. Не вдалося. Добре зіграли захисники та воротар суперника, зберігши мінімальну перевагу в один м’яч, і вдруге ставши володарем кубка газети «Голос знад Бугу».

Кращими гравцями визнано: Володимира Ліру (Межиріччя) та Романа Лесика (Горбків).

Кубок, грамоти та медалі переможцеві та фіналісту вручили голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, голова РДА Олег Кожушко, головний редактор газети «Голос знад Бугу» Василь Сорочук, начальник відділу молоді та спорту РДА Андрій Мандрик.

Команди виступали у таких складах.

ФК «Горбків»: Андрій Салига, Віталій Пукас, Роман Шимко, Андрій Ковалько, Роман Соліч, Павло Холод, Назар Заморський, Петро Музичко, Роман Лесик, Степан Ткачук, Роман Кальмук, Роман Коткевич, Олег Коваль, Іван Соліч, Андрій Войтович, Микола Вавринчук, Богдан Ткачук, Віталій Гузар, Андрій Мусій, Роман Костюк, Андрій Семенюк. Президент ФК – Володимир Ковалько.

СК «Межиріччя»: Олександр Захарко, Іван Бурим, Володимир Топоровський, Андрій Сміхура, Тарас Шнайдер, Роман Топоровський, Богдан Коцвай, Олег Коваленко, Олег Климчак, Володимир Ліра, Юрій Окайта, Володимир Сироїд, Володимир Теленько, Олександр Сливка, Ігор Курівчак, Андрій Скрутень, Віталій Рубашевський, Василь Осміловський, Микола Пелех. Представник СК – Василь Запісоцький.