ФК “Гірник” – Чемпіон України з футболу серед ветеранів

З 25 до 28 вересня Червоноградський стадіон “Шахтар” приймав ветеранів футболу віком від 50 і старші у третьому чемпіонаті України.

Як розповів голова Федерації м. Червоноград Богдан Ляховський, усі ветеранські команди мали однакові шанси на перемогу, адже вони брали участь і в двох потередніх чемпіонатах. Тут уже вирішальну роль відігравали майстерність та підготовка до змагань. До слова, у 2012 році чемпіонами стала команда "Аміко" (м. Андрушівка, Житомирська обл.), а в 2013му  "Абориген" (Луцьк).

Учасники змагань були поділені на дві групи: у першій за вихід у фінал зустрілись "Карпати" (Мукачево) і "Гірник". Основний час закінчився з рахунком 0:0 і для визначення переможця судді призначили пенальті. Соснівчани з рахунком 4:3 перемогли і продовжили боротьбу за чемпіонське звання. У другій групі боротьба точилася між командами "Аміко", "Поступ" (с. Коритняни, Закарпаття) та "Абориген". За вихід у фінал в очному поєдинку зустрілись команди "Аміко" та "Абориген". За рахунок забитого на один більше м'яча команді "Поступ" (2:0) вийшла у фінал команда з м. Андрушівка (Житомирська обл.).

Матч за третє місце не відбувся, так як амбіційна команда "Карпати" після поразки перед "Гірником" поїхала додому. Відтак бронзовим призером став Луцьк.

Цікаво і напружено точилася боротьба за перше місце у фінальній грі між Соснівкою і Андрушівкою. Господарі поля (Петро Теленько) на 18тій хвилині першими забили гол у ворота суперників. У другому таймі на 15тій хвилині футболісти "Аміко" зрівняли рахунок. "Гірник" наприкінці другого тайму штурмував суперника усією командою і за 6 хвилин до завершення матчу Олег Ковалко забив вирішальний чемпіонський гол. Тож з рахунком 2:1 наші гравці здобули золоту медаль. Друге і третє місця поділили між собою "Аміко" та "Абориген".

Після закінчення матчу виконавчий директор асоціації ветеранів футболу України Віталій Кульбабенко нагородив переможців медалями, команда "Гірник" одержала довгоочікуваний кубок чемпіона. За хорошу гру відзначили і кращих гравців, зокрема футболіста ФК "Гірник" Анатолія Саулевича. А від Федерації футболу Червонограда призи отримали уже згаданий Петро Теленько та спортсмени з інших команд.

Фінансову підтримку "Гірнику" надали президент ФК Володимир Шеремета і голова Федерації футболу Червонограда Богдан Ляховський, який взяв на себе організацію змагань і тренував команду.

Василь СЕМЕНЮК.

На фото: перший ряд (зліва направо)  Анатолій ПЕТРИК, Едуард ВАЛЕНКО, Володимир КУРІВЧАК, Володимир ШЕРЕМЕТА, Олег КОВАЛКО, Іван СКОВРОН, Василь МАЇК; другий ряд (зліва направо)  Ярослав ГРИСЬО, голова федерації футболу Львівщини, Микола МИСАК, Євген ПІТУЛЯ, Василь УСТЕНКО, Іван ЯРЕМА, Михайло КУРІВЧАК, Петро ТЕЛЕНЬКО, Олег ГУЛЬГУН, Анатолій САУЛЕВИЧ, тренер Богдан ЛЯХОВСЬКИЙ.