Home / Футбол / Соснівський футбольний клуб «Рочин» здобув перемогу над ФК «Хмельницький»

Соснівський футбольний клуб «Рочин» здобув перемогу над ФК «Хмельницький»

Соснівський «Рочин» здобув четверту поспіль перемогу у чемпіонаті України серед аматорів. У матчі 5 туру соснівчани каменя на камені не залишили у Хмельницькому від місцевого футбольного клубу. Команда Володимира Підкіпняка святкувала перемогу з рахунком 6:0.

У Хмельницькому зустрілися дві різних за класом команди. “Рочин” бореться за найвищі місця, а “Хмельницький” – молода команда на перспективу. “Рочин” у цій грі за всіма показниками футболу переграв опонента. Соснівчани забивали голи на всі смаки: головою, з штрафного, після очевидних помилок гравців “Хмельницького”, з дальньої дистанції. Якби “Рочин” реалізував усі свої гольові моменти, то рахунок міг би бути двозначним. Доходило до того, що гравці “Рочина” за рахунок пресингу відбирали мяч у господарів у їхньому ж штрафному майданчику.

Три голи у цьому матчі провели гравці, які поповнили “Рочин” лише цього літа – Мельник, Самойліч та Мартиняк. Це свідчить про те, що новачки гармонійно вливаються у команду, тобто ротація складу у “Рочина” проходить майже безболісно.

“Рочин” здобув четверту поспіль перемогу в чемпіонаті України серед аматорів, вийшовши на перше місце у Групі “1”.

Прес-служба ФК «Рочин»

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Футбольна команда “Фенікс” з Поториці – чемпіон Першої ліги чемпіонату ДЮФЛ Львівщини сезону 2017-18

ФЕНІКС” Поториця – Чемпіон Першої ліги ...