Home / Футбол / Календар ігор чемпіонату Сокальського району з футболу 2013 р.

Календар ігор чемпіонату Сокальського району з футболу 2013 р.

Друге коло

Вища ліга

 

10 тур: 11 серпня

Добрячин – Карів

Діброва – Перв”птичі

«Скомекс» – Сілець

Поториця – Жвирка

Тартаків – Острів

11 тур: 18 серпня

Острів – Поториця

Жвирка – «Скомекс»

Сілець – Діброва

Перв”ятичі – Добрячин

Карів – Тартаків

12 тур: 1 вересня

Перв”ятичі – Карів

Добрячин – Сілець

Діброва – Жвирка

«Скомекс» – Острів

Поториця – Тартаків

13 тур: 8 вересня

«Скомекс» – Поториця

Діброва – Острів

Жвирка – Добрячин

Сілець – Карів

Тартаків – Перв”ятичі

14 тур: 15 вересня

Перв”ятичі – Сілець

Карів – Жвирка

Острів – Добрячин

Поториця – Діброва

Тартаків – «Скомекс»

15 тур: 22 вересня

Діброва – «Скомекс»

Добрячин – Поториця

Острів – Карів

Жвирка – Перв”ятичі

Сілець – Тартаків

16 тур: 29 вересня

Сілець – Жвирка

Перв”ятичі – Острів

Поториця – Карів

«Скомекс»  Добрячин

Діброва – Тартаків

17 тур: 13 жовтня

Добрячин – Діброва

Карів – «Скомекс»

Перв”ятичі – Поториця

Острів – Сілець

Тартаків – Жвирка

9 тур: 20 жовтня

Жвирка – Острів

Поториця – Сілець

«Скомекс» – Перв”ятичі

Діброва – Карів

Тартаків – Добрячин

 

Початок матчів: юнаки о 14.00 год., дорослі – о 16.00 год.

 

 

ПЕРША ЛІГА

 ГРУПА «А»

 

10 тур: 28 липня

 

Шпиколоси – Свитазів

Стенятин – Забужжя

Горбків – Перетоки

Смиків – Боб”ятин

Теляж – Переспа

11 тур:  4 серпня

Переспа – Смиків

Боб”ятин – Горбків

Перетоки – Стенятин

Забужжя – Шпиколоси

Теляж – Свитазів

12 тур: 11 серпня

Свитазів – Забужжя

Шпиколоси – Перетоки

Стенятин – Боб”ятин

Горбків – Переспа

Теляж – Смиків

13 тур: 18 серпня

Смиків – Горбків

Переспа – Стенятин

Боб”ятин – Шпиколоси

Перетоки – Свитазів

Забужжя – Теляж

14 тур: 25 серпня

Забужжя – Перетоки

Свитазів – Боб”ятин

Шпиколоси – Переспа

Стенятин – Смиків

Горбків – Теляж

15 тур: 1 вересня

Горбків – Стенятин

Смиків – Шпиколоси

Переспа – Свимтазів

Боб”ятин – Забужжя

Теляж – Перетоки

16 тур: 8 вересня

Перетоки – Боб”ятин

Забужжя – Переспа

Свитазів – Смиків

Шпиколоси – Горбків

Стенятин – Теляж

17 тур: 22 вересня

Стенятин – Шпиколоси

Горбків – Свитазів

Смиків – Забужжя

Переспа – Перетоки

Теляж – Боб”ятин

18 тур: 29 вересня

Боб”ятин – Переспа

Перетоки – Смииків

Забужжя – Горбків

Свитазів – Стенятин

Шпиколоси – Теляж

Початок матчів: 13.00, 16.00 год.

 

ГРУПА «Б»

 

10 тур: 28 липня

 

Комарів – Глухів

Хоробрів –Жужеляни

Гута – Варяж

Муроване – Белз

Ванів – Поториця-Д

11 тур:  4 серпня

Поториця-Д – Муроване

Белз – Гута

Варяж – Хоробрів

ЖУжеляни – Комарів

Глухів – Ванів

12 тур: 11 серпня

Глухів – Жужеляни

Варяж – Комарів

Хоробрів –Белз

Гута – Поториця-Д

Ванів – Муроване

13 тур: 18 серпня

Муроване – Гута

Потриця-Д – Хоробрів

Комарів – Белз

Варяж – Глухів

Жужеляни – Ванів

14 тур: 25 серпня

Варяж – Жужеляни

Глухів – Белз

Поториця-Д – Комарів

Хоробрів – Муроване

Ванів – Гута

15 тур: 1 вересня

Гута – Хоробрів

Муроване – Комарів

Поториця-Д – Глухів

Белз – Жужеляни

Варяж – Ванів

16 тур: 8 вересня

Варяж – Белз

Жужеляни – Поториця-Д

Муроване – Глухів

Комарів – Гута

Хоробрів – Ванів

17 тур: 22 вересня

Хоробрів – Комарів

Гута – Глухів

Муроване – Жужеляни

Поториця-Д – Варяж

Белз – Ванів

18 тур: 29 вересня

Белз – Поториця-Д

Варяж – Муроване

Жужеляни – Гута

Глухів – Хоробрів

Комарів – Ванів

Початок матчів: 13.00, 16.00 год.

 

ГРУПА «В»

 

12 тур: 21 липня

Гірник – Реклинець

Бутини – Куличків

Межиріччя – Хлівчани

Соснівка – Волсвин (28.08)

Бендюга – Двірці (28.08)

13 тур: 28 липня

Двірці – Себечів

Волсвин – Бендюга

Хлівчани – Соснівка

Куличків – Межиріччя

Реклинець – Бутини

14 тур: 4 серпня

Бутини – Гірник

Межиріччя – Реклинець

Соснівка – Куличків

Бендюга – Хлівчани

Себечів – Волсвин – 1:3

15 тур: 11 серпня

Волсвин – Двірці

Хлівчани – Себечів

Куличків – Бендюга

Реклинець – Соснівка

Гірник – Межиріччя

16 тур: 18 серпня

Межиріччя – Бутини

Гірник – Соснівка

Бендюга – Реклинець

Себечів – Куличків

Двірці – Хлівчани

17 тур: 25 серпня

Хлівчани – Волсвин

Куличків – Двірці

Реклинець – Себечів

Бендюга – Гірник (24.08)

Бутини – Соснівка

18 тур: 1 вересня

Соснівка – Межиріччя

Бендюга – Бутини

Гірник – Себечів

Двірці – Реклинець

Волсвин – Куличків

19 тур: 8 вересня

Куличків – Хлівчани

Реклинець – Волсвин

Двірці – Гірник

Бутини – Себечів

Межиріччя – Бендюга

20 тур: 15 вересня

Бендюга – Соснівка

Себечів – Межиріччя

Двірці – Бутини

Волсвин – Гірник

Хлівчани – Реклинець

21 тур: 22 вересня

Реклинець – Куличків

Хлівчани – Гірник

Бутини – Волсвин

Межиріччя – Двірці

Соснівка – Себечів

22 тур: 29 вересня

Себечів – Бендюга

Дірці – Соснівка

Волсвин – Межиріччя

Хлівчани – Бутини

Куличків – Гірник

Початок матчів: 13.00, 16.00 год.

 

 

 

 

 

About Адміністрація порталу

x

Check Also

В Сокалі відбувся турнір з футболу серед дітей 2005-2007 р.н. Фото

В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту ...